Ünlü Analist’e Göre Kripto Nisan 2022’de Patlamaya Hazırlanıyor!


kripto
ünlü analist'e göre kripto nisan 2022'de patlamaya hazırlanıyor! 2
  • ABRA’nın CEO’su, Ethereum’un yıl sonuna kadar 40 bin dolara ulaşabileceğine inanıyor.
  • Analist, Nisan ayının Bitcoin için tarihi bir ay olduğuna inanıyor.

Bir kripto analisti ve YouTuber, yakın tarihli bir videoda, Ethereum tarafından yönetilen dijital varlıkların bu ay patlama olasılığını desteklemek için ilginç verilerle yatırımcıların umudunu yeniden alevlendirdi. “Kripto Nisan ayında patlamaya hazırlanıyor” başlıklı videoda, Nisan ayının son dokuz ayda Bitcoin için tarihsel olarak yükseliş ayı olduğunu belirtti.

2013, 2016, 2017, 2018, 2019 ve 2020 yıllarında Bitcoin’in sırasıyla yüzde 50, yüzde 32, yüzde 33, yüzde 34 ve yüzde 34’lük bir büyüme gördüğünü belirtti. Yalnızca 2014, 2015 ve 2021, dijital varlık için olumsuz bir kazanç gördü. Buna ek olarak, Bitcoin’in teknik olarak yükselişe geçtiğine ve inanılmaz bir kullanıcı büyümesi gördüğüne inanıyor. Şu an itibariyle, halihazırda çıkarılan 21 maksimum Bitcoin arzının 19 milyonu ile sadece iki milyon Bitcoin çıkarılmaya devam ediyor. Ayrıca Bitcoin’in çıkarılma hızının zamanla yavaşladığını ve son Bitcoin’in 2140 yılına kadar çıkarılmasının beklendiğini belirtti.

ABRA’nın CEO’su bu yıl Ethereum başına 40 bin dolar görünce şaşırmayacak

Öte yandan Ethereum, özellikle bu hafta 77 milyon dolar gelir kaydettikten sonra çok yükseliş gösteriyor. Verilere göre, Google Ethereum için arama yapıyor ve kurumsal ilgi tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın. Bunun da ötesinde, Ethereum son zamanlarda piyasa değerinde Bank of America’yı geçti. Ek olarak, Ethereum’un yaklaşık yüzde 11,3’ü merkezi bir borsada tutuluyor.

Başka bir veri, ETH staking için bekleyen 423.000’den fazla Ethereum aktivasyonu olduğunu ortaya koyuyor. Ayrıca, Ethereum’daki toplam NFT satış hacmi şu anda 51 milyar doları aştı. EIP-1559’un piyasaya sürülmesinden bu yana iki milyondan fazla ETH‘nin yakıldığını belirtmekte fayda var.

ABRA’nın CEO’su Bill Barhide, özellikle tüm bu inanılmaz rakamlar ve başarılarla birlikte Ethereum’un bu yıl 40.000 dolara ulaşmasına şaşırmayacağını iddia ediyor.

Vitalik’in Google araması en son bu kadar yüksek olduğunda, Ethereum bir ayda 2 kat arttı.

Binance’in, eski Microsoft Exec Rohit Wad’ın CTO olarak atanmasıyla düzenleyicilerin ve ana akım finansın güvenini kazanmaya çalıştığı için bu ay patlaması da bekleniyor. Analist, bunların ve kripto alanında devam eden diğer birçok faaliyetin, kripto değerini bu ay aya göndermek için yeterli bir katalizör olabileceğine inanıyor.

Solana ve Cardano patlamaya hazır!

CME Group’un yakın zamanda Solana ve Cardano için vadeli işlemler sunmayı düşündüğü bildirildi. Analiste göre bu, protokoller büyüdüğünde oluyor. Fantom ayrıca Fantom ekosisteminde ekip oluşturmayı artırmak için 335 milyon FTM teşvik programı duyurdu. Bunun da ötesinde, NFT pazaryeri OpenSea, kredi kartı ödemeleri için destek sağlayarak hizmetlerini daha geniş kitlelere yayar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir