2023 Yılı Bitmeden Bitcoin’de Muazzam Bir %130’luk Yükseliş Bekleniyor: Büyük Ralli Kapıda mı?


Tanınmış bir kripto para analisti, Bitcoin (BTC) için önümüzdeki dönemde yüzdelik olarak üç haneli bir artışın eşiğinde olduğumuzu iddia ediyor.

CredibleCrypto olarak tanınan analist, Bitcoin’in bu yıl içerisinde mevcut düzeyinden yaklaşık %135’lik bir yükselişle 70.000 doları aşabileceğini öne sürdü. Analist, Bu yıl 70.000 $+, daha önce net değilsem. ifadelerini kullandı.

CredibleCrypto’ya göre Bitcoin, bu muazzam rallinin başlamasından önce belirli bir aralıkta işlem görmeye devam edebilir.

“Bu güce sahip olabileceğimizi, yeşil bölgemizin [yaklaşık 29.000 $ fiyat seviyesinde] korunduğunu unutmayın! Bu, dip noktamız olabilir. Ancak, şimdilik bu yukarı hareketin düzeltici bir hareket olduğu anlaşılıyor. Daha düşük zaman dilimlerinde keskin bir reddetme var, bu yüzden mega yükseliş başlamadan önce biraz daha dalgalanma yaşanabilir. 25.000 doların üzerindeki her şey, buradan biraz düşse bile, bir armağan olarak kabul edilmelidir”

Analist, Bitcoin’in ilk önemli direnç noktasının 100.000 doların üzerinde olacağını düşünüyor.

bitcoin grafik
kaynak: crediblecrypto/x

“100.000$+ seviyesinde, tüm zamanların en yüksek seviyesinden önce son hamlenin gerçekleşmesini bekliyorum. Eğer bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesini kırarsak, bu, önümüzdeki aylarda ya da önümüzdeki yılın başlarında 100.000 dolar anlamına gelebilir”

Bu tahminler, Bitcoin ve kripto para birimlerinin gelecekteki fiyat hareketleri hakkında daha geniş bir bakış açısı sunuyor. CredibleCrypto’nun analizleri, yatırımcılar ve takipçileri için potansiyel kazanç fırsatları üzerine önemli bir içgörü sunabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir