Kurumsal Yatırımcılar BTC 40.000 Doların Altında Kalırken Dikkatli Bir Şekilde Kripto Pozisyonları Oluşturuyor!


coinprojesi.com 3282430 1200x627
kurumsal yatırımcılar btc 40.000 doların altında kalırken dikkatli bir şekilde kripto pozisyonları oluşturuyor! 3

Yeni bir rapora göre, kurumsal yatırımcılar daha düşük fiyat seviyelerine girmek için parmaklarını kripto piyasalarına geri sokuyor gibi görünüyor.

Dijital varlık yöneticisi CoinShares, yatırımcıların kripto portföylerine temkinli bir şekilde ekleme yaptıklarını söylüyor.

“Dijital varlık yatırım ürünleri, geçen hafta toplam 19 milyon ABD Doları tutarında ikinci bir hafta için girişler gördü, küçük olsa da, yatırımcıların bu düşük fiyat seviyelerinde pozisyonlarına temkinli bir şekilde ekleme yapmaya başladıklarını göstermeye devam ediyor.”

Piyasa değerine göre en büyük kripto para olan Bitcoin (BTC), geçen hafta toplam 22 milyon dolarlık girişlerde başı çekti. Bu, Bitcoin için üst üste ikinci giriş haftasını işaret ediyor.

Firmaya göre, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH), son iki ayda Bitcoin kadar başarılı olmadı.

“Ethereum, art arda 8. haftada toplam 272 milyon ABD doları olan 27 milyon ABD doları çıkışla olumsuz duygulardan muzdarip olmaya devam ediyor.”

Çok varlıklı yatırım ürünlerine 32,1 milyon dolarlık giriş sağlanırken, birden fazla dijital varlık çıkış yaşadı.

“Geçen hafta Solana, Polkadot ve Cardano çıkışlar gördü ve yatırımcıların altcoinlerden kaçındığını gösteriyor, ancak çok varlıklı fonlar (bir coin kombinasyonu) toplam 32 milyon ABD doları ile Haziran 2021’den bu yana en büyük giriş gördü ve bu da yatırımcıların çeşitlendirilmiş bir yatırım yaklaşımını benimsediğini gösteriyor.”

coinprojesi.com cs2.1.22
kurumsal yatırımcılar btc 40.000 doların altında kalırken dikkatli bir şekilde kripto pozisyonları oluşturuyor! 4

Solana (SOL), Polkadot (DOT) ve Cardano (ADA) geçen hafta toplamda 10 milyon dolardan az olan nispeten küçük çıkışlar gördü.

CoinShares raporunun tamamı buradan okunabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir