Yeni Rapora Göre 20’den Fazla Yatırım Fonu Dash’i Elinde Tutuyor!


yatırım
yeni rapora göre 20'den fazla yatırım fonu dash'i elinde tutuyor! 2
  • Yakın tarihli bir Cointelegraph raporu, Dash’in yatırım Fonları arasında çok popüler olduğunu belirtti.
  • Rapor ayrıca, herhangi bir miktarda Dash’in geleneksel ve hisse senedi tahvil portföylerini iyileştirebileceğini de ortaya koyuyor.

Dash, hizmetlerini daha geniş bir kitleye yaymak için çalışan ekiple birlikte, son birkaç yılda Güney Amerikalılar arasında etkileyici bir kabul oranı elde etti. İlginç bir şekilde, yakın tarihli bir Cointelegraph raporu, dijital varlığın yatırım Fonları arasında da çok popüler olduğunu belirtti.

2000’den fazla küresel kripto fonu ve sertifikasını sorgulayan bir Cointelegraph anketinde, ankete katılanların yaklaşık 20’sinin portföylerinde halihazırda Dash olduğu açıklandı. Valkyrie, Parallax Digital, Block Ventures ve INDX Capital gibi şirketler, önümüzdeki 12 ay içinde Dash’e yatırım yapabileceklerini ima eden 40 ek Fon ile dijital varlığa maruz kaldıklarını kabul ettiler. Ankete katılanların yaklaşık yüzde 70’i, nihai sonuçları talep ederken Cointelegraph’ın Dash yatırım tezi raporuna da ilgi gösterdi. Rapor, yatırımcılara ve potansiyel kullanıcılara bilgi sağlamak için birincil işlevlerini ve gelişimini analiz ederken Dash’i kritik bir incelemeye tabi tutuyor.

Dash’in pazarlama ve iş geliştirme müdürü Mark Mason ile yaptığı röportajda, projenin temel işlem sorunlarını çözmeyi amaçladığından bahsetti.

Dash, bankalara veya üçüncü taraflara bağımlılığı ortadan kaldırarak günlük ödemeleri basitleştirir. Herhangi bir miktarda Dash’i herhangi birine, herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde doğrudan alıcıya merkezi bir otoriteye güvenmeden anında gönderebilirsiniz.

Dash raporunun diğer dikkate değer sözleri

Rapor ayrıca, herhangi bir miktarda Dash’in geleneksel ve hisse senedi tahvil portföylerini iyileştirebileceğini de açıkladı. Ayrıca Dash masternode çözümünün ağın ölçeklenebilirliğini büyük ölçüde iyileştirdiği gerçeğini de kabul etti. Dijital varlık, işlem ücretleri açısından bazı popüler kriptolar arasında öne çıktı. 2021 yılında Dash işlem ücretinin 0,005 dolar, Ethereum işlem ücretinin 21,9 dolar, Bitcoin işlem ücretinin ise 10,30 dolar olduğu belirtilmişti.

Güney Amerika gibi ülkelerde kullanıcılar, satıcılarda ödeme yaparken anında işlemlerden ve düşük ücretlerden yararlanır.

Artan yatırımcının Dash’e olan ilgisi, bu yıl piyasaya sürülmesi beklenen ana ağıyla da bağlantılı. Uygulama, geliştiricilerin ve kullanıcıların merkezi olmayan uygulamalar dünyasından yararlandığını görecek.

Raporun diğer öne çıkan özellikleri arasında Dash tokenomics, fiyat performansı ve düzenlemeler yer alıyor. Ayrıca, ölçeklenebilir bir ödeme çözümünden bir Web3 ekosistemine uzanan yolculuğunda projenin evriminden bahseder. Ayrıca, son ortaklıklarının yanı sıra kripto alanında bir etki yaratmaya devam etme olasılığı da vurgulandı. Raporda ayrıca Fred Pye, Leah Wald ve Michael Holstein ile yapılan röportajlar da yer alıyor.

Valkyrie, 2021’de Dash ile ilgilenen yatırımcıları hedefleyen ilk düzenlenmiş finansal araçla çıktı. Kanada’daki en büyük dijital varlık yatırım fonu yöneticisi olan 3iQ Corp’un Dash’i dikkate alması da bekleniyor.

3iQ Corp’un başkanı ve CEO’su Fred Paye, dijital varlığın son derece yenilikçi olduğuna inanıyor.

Dash, geleneksel Bitcoin modelinin mahremiyet, teknik verimlilik ve teşvik mekaniğindeki bazı önemli gelişmelerle savaşta test edilmiş tarihsel güvenliği birleştirdiği için son derece yenilikçidir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir