Yeni Ethereum Tabanlı Altcoin, Coinbase ve Binance’ın Sürpriz Desteğinden Sonra 700 Milyon Dolar Piyasa Değerine Yükseldi!


coinbase
yeni ethereum tabanlı altcoin, coinbase ve binance'ın sürpriz desteğinden sonra 700 milyon dolar piyasa değerine yükseldi! 2

Popüler Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) kurucuları tarafından yaratılan yepyeni bir kripto varlığı, ciddi bir ivme ile başlangıç ​​kapısından dışarı fırlıyor.

En iyi kripto borsaları Coinbase ve Binance, altcoin bir günden daha eski olmasına rağmen dijital varlık listesine ApeCoin’i (APE) ekledi.

Proje bir tweet ile duyurulur,

“Web3’ün ön saflarında yer alan merkezi olmayan bir topluluk yapısını güçlendirmek için kullanılan kültür, oyun ve ticaret için bir simge olan ApeCoin (APE) ile tanışın.”

BAYC, Yuga Labs tarafından kuruldu ve blok zinciri dünyasında imzası olan maymun temalı mantar olmayan token (NFT) çizimleriyle tanınıyor.

Ethereum tabanlı APE yönetişim belirteci, ApeCoin’in topluluk tarafından işletilen merkezi olmayan özerk organizasyonunun (DAO) çalışmalarını kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır.

Coinbase bir tweet’te, APE’ye şirketin “platformumuz için yeni olan veya daha geniş kripto pazarımıza kıyasla nispeten düşük ticaret hacmine sahip varlıklar” için uyguladığı Deneysel etiketinin eşlik edeceğini söyledi.

Coinbase kullanıcıları tüm platformda APE gönderip alabilir, ancak alım satım şu anda Tether (USDT) alım satım çiftinde Coinbase Pro ile sınırlıdır.

Binance liste duyurusunda borsa, APE’nin Bitcoin (BTC), Binance USD (BUSD) ve USDT çiftlerinde alım satım yapılabileceğini söylüyor.

ApeCoin bugün 7.40 $ fiyatla giriş yaptı, ardından mevcut 7.95 $ değerini düzeltmeden önce hızlı bir şekilde %20 artışla 8.94 $’a yükseldi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir