Milyarder Mike Novogratz, Bitcoin 40.000 Doların Altında Gezinirken Yeni Kripto Uyarısı Verdi!


bitcoin
milyarder mike novogratz, bitcoin 40.000 doların altında gezinirken yeni kripto uyarısı verdi! 3

Digital Galaxy kurucusu ve CEO’su Mike Novogratz, kripto pazarlarının son zamanlarda neden tükendiğini bildiğini söyledi.

Milyarder, 410.000 Twitter takipçisine tahvil getirileri ve faiz oranları yükseldiği sürece hem borsa hem de dijital varlık piyasasının ağır satış baskısı altında olacağını söylüyor.

“Oranlar yükseldiği sürece Nasdaq ve kripto üzerinde baskı göreceğiz.”

İş dünyasının patronunun uyarısı, ABD Merkez Bankası’nın son kırk yılda gördüğümüz en yüksek enflasyon oranlarına karşı koymak için bu yıl borç faiz oranlarını artıracağını açıklamasının ardından geldi.

Kripto endüstrisi, bugün Bitcoin’in (BTC) 40.000 doların altına düştüğünü ve en iyi altcoin Ethereum’un (ETH) geçen Eylül ayından bu yana görmediği bir fiyat olan 2.800 dolara düştüğünü gören yaygın bir geri çekilme yaşadı.

Buna rağmen, küresel iş analitiği şirketi FTI Technology tarafından yayınlanan yeni bir rapora göre, finans sektöründe kripto varlıklarına yatırım yapmaya olan ilgi artıyor.

Rapor, dijital varlıklara yatırım yapmayı düşünen finansal kurumlardaki 150 ABD merkezli karar vericiyi araştırdı ve bunların %51’inin önümüzdeki 12 ay içinde blok zinciri teknolojisine yatırım yapmayı yüksek bir öncelik olarak gördüğünü, %44’ünün ise bunun büyük bir öncelik olduğunu söyledi. önemli öncelik. Sadece %5’i bunun orta derecede bir öncelik olduğunu söyledi.

Ayrıca, ankete katılanların %88’i blok zinciri teknolojisini benimsemezlerse rekabet açısından dezavantajlı olacaklarını söyledi.

FTI Technology’nin blok zinciri ve kripto para birimi uygulamasının genel müdürü Preston Fischer’in dediği gibi,

“Bankacılık ve finansal hizmetler endüstrisinde dijital varlık altyapısına yatırım hızlanmaya başlıyor.

Kıdemli liderler, daha düşük maliyetli ve daha hızlı işlemler, yeni pazarlara erişim ve güvenilir olmayan işlemlerin kolaylaştırılması için stratejiler geliştirmeye giriştiklerinde faydaların farkına varıyorlar.”

coinprojesi.com bitcoin big 5
milyarder mike novogratz, bitcoin 40.000 doların altında gezinirken yeni kripto uyarısı verdi! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir