Yeni Dogecoin Güncellemesine, Elon Musk’dan Tam Puan!


coinprojesi.com doge threat
yeni dogecoin güncellemesine, elon musk'dan tam puan! 2

Milyarder ve iş adamı Elon Musk, Dogecoin’in (DOGE) en son ağ yükseltmesini onayladığını gösteriyor.

Dogecoin’in ortak yaratıcısı Billy Markus kısa süre önce Twitter’a giderek madencileri meme coin’in en son güncellemesini indirmeye çağırdı; bu da onların ağ üzerinde işlemleri doğrulayan ve ücretleri düşüren daha verimli düğümler çalıştırmalarını sağlıyor.

Dogecoin’in Bu Durumu Hakkın’da Elon Musk’ın Düşünceleri?

Kripto topluluğun’da bir Dogecoin hayranı olarak bilinen Musk, Markus’un tweetlerini onayladığını bir başparmak emojisi ve yüzde yüz sembolü ile yanıtlayarak gösterdi.

Musk daha önce Dogecoin’in daha yaygın bir şekilde benimsenmesini beklemeden önce daha düşük işlem ücretlerine ihtiyaç duyduğunu öne süren yorumlar yapmıştı.

Markus’a göre, madencilik havuzlarının yükseltmeyi indirmesi, her bir kullanıcı’nın bunu yapmasından daha önemli.

“Yeni hiç kimse bir düğüm yapmadıysa ve mevcut tüm madencilik havuzları 1.14.4’e güncellendiyse, bu başarılı bir sürüm için yeterli olacaktır. Kendi düğümünüzü çalıştırma açısından, her zaman güncel tutacağınız özel bir düğüm çalıştırmak istiyorsanız bu harika.

İnsanlar neden sürekli ciğerlerimin tepesinde ‘herkes bir düğüm atıyor’ diye bağırmadığımı merak ediyorsa, bunun nedeni aslında kısa vadede ihtiyaç duyulan şeyin bu olmamasıdır. İhtiyaç duyulan şey madencilik havuzları’nın güncellenmesi.”

CoinGecko’ya göre, Dogecoin yazı yazarken 0,23 dolardan işlem görüyor

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir