Yakından Takip Edilen Kripto Analistine Göre Ethereum (ETH) Üzerine Kurulan Altcoin Ekosistemi Ciddi Kazançlar İçin Hazırlanıyor!


eth
yakından takip edilen kripto analistine göre ethereum (eth) üzerine kurulan altcoin ekosistemi ciddi kazançlar i̇çin hazırlanıyor! 3

Popüler bir kripto tüccarı, Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş bir merkezi olmayan finans (DeFi) altcoinin büyük bir toparlanmanın eşiğinde olduğunu düşünüyor.

Takma adlı kripto analisti Credible, 320.600 Twitter takipçisine Ethereum tabanlı Curve Finance’in (CRV) “motorlarını revize ettiğini” söylüyor.

Eğri, yazı yazılırken 2.91 dolardan işlem görüyor. Güvenilir, Bitcoin (BTC) 40.000 $ ‘a geri dönerse DeFi altcoin’in “orta 2” aralığını tekrar ziyaret edebileceğini düşünüyor. Ayrıca, CRV‘nin “yakında” 4-5$ aralığına geri döneceğini tahmin ediyor. Kripto varlığı, Ocak ortasından bu yana bu yüksekliklere ulaşmadı.

Güvenilir, BTC’nin kısa vadede düşük 40.000 doları yeniden test edeceğini tahmin ediyor, ancak piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığının bu düşüşten sonra yukarı doğru yürümeye devam edeceğini düşünüyor.

Bitcoin, yazı yazılırken 46.890.63 dolardan işlem görüyor.

Güvenilir ayrıca DeFi altcoin Convex Finance (CVX) için bir geri çekilme öngörüyor.

Para çekme veya minimum performans ücreti sunmayan Convex, Curve Finance borsasında likidite sağlayıcılarını ve CRV stakerlarını ödüllendirir. CVX, Curve’nin likidite havuzu kazançlarından bir pay almak için Convex Finance‘e yatırılabilir.

“40 dolarlık direnç vuruşu – devam etmeden önce burada biraz geri çekilme görebilir. 20-30$ bölgesine düşüşler satın alma fırsatlarıdır. Bu turda rüşvet/teşvikler de vlCVX başına 0,80 dolar civarında geliyor. Sadece iki hafta önce olan son turun neredeyse 2 katı.

CVX – vermeye devam eden hediye.”

coinprojesi.com fpdshpqxmakhyt
yakından takip edilen kripto analistine göre ethereum (eth) üzerine kurulan altcoin ekosistemi ciddi kazançlar i̇çin hazırlanıyor! 4

CVX, yazı yazılırken 37.28 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir