VeChain Fiyat Tahmini – VeChain Fiyatı 2022’de 0,2 Doları Vuracak mı?


vechain
vechain fiyat tahmini – vechain fiyatı 2022'de 0,2 doları vuracak mı? 6
  • Yükseliş VET fiyat tahmini 0,043 ila 0,186 dolar arasında değişiyor.
  • VET fiyatı da yakında 0,2 dolara ulaşabilir.
  • 2022 için VET düşüş piyasa fiyatı tahmini 0,025 ABD dolarıdır.

Bu VeChain (VET) Fiyat Tahmini makalesi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, VET fiyat analizimizi ve tahminimizi hazırlarken dikkate aldığımız temel ölçütleri göreceksiniz.

Kripto piyasası sürekli artan bir hızla büyüyor. Yatırımcı katılımındaki artış ve geleneksel pazarlardan duyulan memnuniyetsizliğin artmasıyla birlikte, kripto daha çeşitli hale geliyor. VeChain, bu finansal karışıklığın tadını çıkaran kripto para birimlerinden biri mi? Bu VeChain fiyat tahmini makalesinde öğreneceğiz. Vechain yatırımcıları, son 26 ayda % 1483’lük bir yatırım getirisi (R.O.I) aldı.

Ancak fiyatı dışında VeChain hakkında ne kadar bilgimiz var? Daha da iyisi, VeChain nedir? Bu VET fiyat tahmini makalesinde VeChain hakkında bilgi edinelim.

VeChain (VET) nedir?

VeChain, şirketlerin ve kuruluşların tedarik zinciri yönetimini iyileştirmeyi amaçlayan blok zinciri tabanlı bir platformdur. Farklı sektörlerde çeşitli hane isimleri ile ortaklık kurmuştur. Bunlardan bazıları BMW, Royal Melbourne Teknoloji Enstitüsü ve Oxford Üniversitesi’dir. 2017’de, kendi ana ağı 2018’de piyasaya sürülmeden önce, Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 belirteci olarak piyasaya sürüldü.

VeChain’in başında, bir zamanlar Louis Vuitton Çin için çalışan ve devasa BT ve siber güvenlik altyapısı kuran Sunny Lu var. Diğer bir kurucu ortak Jay Zhang, Vechains’in küresel kurumsal yapısından, finansal yönetiminden ve yönetiminden sorumlu.

VeChain, VeChain Thor adlı bir halka açık blok zincirine sahiptir. Akıllı sözleşmeler, merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler), zincir üzerinde yönetişim ve daha fazlasını sağlar. Yerel kripto varlığı, farklı borsalarda işlem yapmak için kullanılabilen VET senedine sahiptir.

Şimdi VeChain’in ne olduğu hakkında biraz bilgi sahibi olduğumuza göre, VeChain fiyat tahminimize geçelim. VeChain fiyatının son hareketini analiz etmeye başlayalım.

VeChain’in (VET) Teknik Yönleri

VeChain’i diğerlerinden ayıran birçok yön var. Onu özel kılan özelliklerden biri, VeChain‘in her şeyin bir blok zinciri olmak yerine yapısını geliştirmek için özel bir yaklaşım sağlamasıdır. Bir diğeri, merkezileşmeyi ademi merkeziyetçilikle harmanlama yeteneğidir. Bu nedenle, kullanıcılar yüksek hızlı aktarımlarından, şeffaf bilgi akışlarından ve en önemlisi verimli işbirliğinden keyif alırlar.

VeChain, gerçek dünya sorunlarını çözmek için yenilikçi çözümler oluşturmuştur. Örneğin, VeChain platformu, herhangi bir ürünün kalite, orijinallik, depolama sıcaklığı, nakliye ortamı ve son kilometre teslimatını üretim tesisinden nihai teslimata ve son olarak son müşteriye kadar takip etmek için kullanılabilir. Bunu yapmak için VeChain, yetkili paydaşlar tarafından her zaman erişilebilen VeChain blok zinciri ağına önemli bilgileri yayınlayan akıllı çipler veya Radyo Frekansı Tanımlama (RFID) teknolojisini kullanır.

Bir başka VeChain kullanım örneği, dağıtılmış defter teknolojisidir (DLT). Bu sayede, tedarik zinciri yönetimi ile birlikte herhangi bir işletmenin süreçlerini iyileştirebilir. Sonuç olarak, tedarik zincirlerinin verimliliğini, şeffaflığını ve izlenebilirliğini geliştirmeye yardımcı olabilir. Ayrıntılı olarak, VeChain hem tüketicilere hem de perakendecilere satın alınan her ürünün orijinalliğini tespit etme yeteneği verir. Buna paralel olarak VeChain, tedarik zinciri hareketinde gelen her bir veri parçasının hem kaydedilmesine hem de doğrulanmasına yardımcı olur – bu, verimlilik ve güvenlik sağlar.

VeChain’in tedarik zinciri endüstrisini daha iyi hale getirmek için yapıldığını söylemek yeterli. Tedarik zinciri sektörünün iyileştirilmesi ve verimliliği için tasarlanmıştır. Ayrıca, VeChain teknolojisi çoğunlukla, birçok işletmenin özellikle işlem süreçlerinde karşılaştığı yetersizliği çözmek ve ele almak için geliştirildi. Vechain, lojistik sektörünün farklı alanlarında nesnelerin internetinin (IoT) benimsenmesine yardımcı oldu.

VeChain (VET) Mevcut Piyasa Durumu

VET, günümüzde en agresif kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor. CoinMarketCap’e göre VET fiyatı 0,030 dolar. Özellikle, VET son 24 saatte neredeyse %0,60’lık bir azalma oranı kaydetmeyi başardı.

Piyasa konumu açısından, VET piyasa değeri, 24 saatlik işlem hacmi 105.166.701$’ın üzerinde ve yaklaşık 1.952.924.801$’dır. Sonuç olarak, kripto, CoinMarketCap’teki en iyi 35 kripto para biriminden biri olarak yer alıyor. Tüm bu başarılarla birlikte MEÖ’nün yıllar içinde teknolojisini geliştirmede çok yol kat ettiğini söyleyebiliriz.

Şu anda VET için en iyi kripto para borsaları Binance, FTX, Huobi Global, Upbit, Kucoin, Gate.io, Bithumb, Bitfinex ve Mandala Exchange’dir. Artık VET kripto para biriminin ne olduğu hakkında bir fikriniz olduğuna göre, VET’in bu yıl iyi bir yatırım olduğunu düşünüyor musunuz? Bunu öğrenmek için şimdiden heyecanlanıyorsanız, gelin ve birlikte bu VET fiyat analizi ve fiyat tahmini makalesine göz atalım.

VeChain (VET) Fiyat Analizi 2022

Şu anda VET, CoinMarketCap’te 32. sırada yer alıyor. Ancak VET blok zincirindeki en son güncellemeler, geliştirmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha yüksek seviyelere ulaşmasına yardımcı olacak mı? Bu VET fiyat tahmini makalesindeki tablolara geçelim.

coinprojesi.com mwkwbjfv
vechain fiyat tahmini – vechain fiyatı 2022'de 0,2 doları vuracak mı? 7

Keltner kanalı, mum çubuklarının üstündeki veya altındaki oynaklığı ölçerek trend yönlerini belirlemek için kullanılan bir teknik analiz göstergesidir. VET için Keltner Kanalı sinyallerinden, son mum çubuğu yukarıdaki Keltner Kanalı grafiğindeki alt eğriye değmediği için mevcut konsolidasyonun devam edebileceği görülebilir. Bu, Vechain (VET) fiyatındaki mevcut düşüşün, herhangi bir geri dönüş beklenmeden önce birkaç gün sürdürülemeyebileceğini gösteriyor.

coinprojesi.com b4t3mshh
vechain fiyat tahmini – vechain fiyatı 2022'de 0,2 doları vuracak mı? 8

Göreceli Güç Endeksi (RSI), aşırı satılan veya aşırı satın alınan varlıkları çıkarmak için son fiyat değişikliklerinin büyüklüğündeki nispi momentumu ölçer. Vechain (VET) 1 günlük VET/USDT grafiğinin RSI değeri 42.14’te. Bu, VET’nin 30 ile 50 arasında olduğu için nötr bir eğilim gösterdiğini gösteriyor. Beklenen fiyat artışından kazanç elde etmek için daha fazla alıcı çekilebilirse, bu değer daha fazla yükselişi tetikleyebilir, ancak fiyat o zamandan beri güçlü eğilim bölgesine geçebilir. RSI 50’ye yaklaşıyor.

coinprojesi.com 4x5sfsxb
vechain fiyat tahmini – vechain fiyatı 2022'de 0,2 doları vuracak mı? 9

Vechain için 90 günlük ve 30 günlük hareketli ortalamalardan, 90 günlük hareketli ortalamanın 30 günlük hareketli ortalamaların üzerinde olması nedeniyle VET’nin uzun vadede yükselişe geçeceği görülebilir. Bu nedenle, uzun vadeli yatırımcılar, kripto kışı nedeniyle son haftalarda kaybedilen yatırımlarının bir kısmını geri kazanabilirler.

VeChain (VET) Fiyat Tahmini 2022

Aşağıdaki grafik, VeChain’in son birkaç gün içinde yükseliş eğilimi gösterdiğini gösteriyor. Ayrıca, Mesleki Eğitim ve Öğretim fiyatı son 30 günde %21,5 düştü. Bu eğilim devam ederse, Vechain (VET) fiyatı destek seviyesinde 0,025 dolara düşebilir ve daha da düşebilir.

coinprojesi.com 9k07imt4
vechain fiyat tahmini – vechain fiyatı 2022'de 0,2 doları vuracak mı? 10

Tersine, piyasaya daha fazla yatırımcı girerse, boğalar devralabilir ve böylece VET’yi düşüş trendi konumundan tahta geçirebilir, bu nedenle direnç1 seviyesinde 0.043 $’a ve hatta direnç6 seviyesinde 0.186 $’a kadar yükselebilir, bunun için yükseliş sinyali 2022.

Bu arada, 2022 için uzun vadeli VET fiyat tahminimiz yükselişte. CoinMarketCap’e göre 0,2782 dolardan mevcut olanın üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesinde işlem yapma olasılığı düşük. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, VeChain 2022’nin sonunda 0.186 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı 0.043 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 0,2 dolara ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

VeChain (VET) Fiyat Tahmini 2023

VeChain’in fiyatı çok yüksek seviyelere bile çıkabilir, ancak 1 dolara ulaşabilir. Üstelik bu, ancak piyasanın yükseliş eğilimini sürdürmesi durumunda mümkündür. Ek olarak, yalnızca kripto para birimi VeChain psikolojik direnç seviyesini geçerse.

VeChain (VET) Fiyat Tahmini 2024

En son güncellemeler, gelişmeler, VeChain fiyat tahmini ve platformun yeni proje tahminlerine göre, VET yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. Ayrıca bu, kripto pazarında VeChain’in fiyatını artırabilir ve fiyat yükselip 3$ civarına ulaşabileceğinden en iyi yatırım.

VeChain (VET) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde VeChain fiyatları 5 dolara kadar işlem görebilir. Bununla birlikte, siparişleri satın almak veya satmak için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabileceğinden, bu seviyeye ulaşmak VeChain için o kadar zor olamazdı. Bu, VeChain’in tahmine göre önümüzdeki dört yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

VeChain (VET) Fiyat Tahmini 2026

2026 yılına kadar, birçok kişi kripto para birimleri hakkında daha iyi bilgiye sahip olacağından, VeChain’in (VET) fiyatı 10 dolara ulaşacak ve bu nedenle sektördeki yatırımı artıracaktır.

VeChain (VET) Fiyat Tahmini 2027

En son güncellemeler, gelişmeler, VeChain fiyat tahmini ve platformun yeni proje tahminlerine göre, VET yatırımcıları 2027 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. Ayrıca bu, kripto pazarında VeChain’in fiyatını artırabilir ve En iyi yatırım, fiyat yükselip yaklaşık 20$’a ulaşabileceğinden.

VeChain (VET) Fiyat Tahmini 2028

Önümüzdeki yedi yıl içinde VeChain fiyatları 40 dolara kadar işlem görebilir. Bununla birlikte, siparişleri satın almak veya satmak için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabileceğinden, bu seviyeye ulaşmak VeChain için o kadar zor olamazdı. Bu, VeChain’in tahmine göre önümüzdeki yedi yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

VeChain (VET) Fiyat Tahmini 2029

En son güncellemeler, gelişmeler, VeChain fiyat tahmini ve platformun yeni proje tahminlerine göre, VET yatırımcıları 2029 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. Ayrıca bu, kripto pazarında VeChain’in fiyatını artırabilir ve En iyi yatırım, fiyat yükselip 80$ civarına ulaşabileceğinden.

VeChain (VET) Fiyat Tahmini 2030

Önümüzdeki dokuz yıl içinde VeChain fiyatları 100 dolara kadar işlem görebilir. Bununla birlikte, siparişleri satın almak veya satmak için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabileceğinden, bu seviyeye ulaşmak VeChain için o kadar zor olamazdı. Bu, VeChain’in tahmine göre önümüzdeki dokuz yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Çözüm

VeChain’in 2022’de önünde parlak bir geleceği var. VeChain ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, VeChain’in yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Yükselişli VET fiyat tahmini 2022, 0,043 ile 0,186 dolar arasında. Yukarıda belirtildiği gibi, yatırımcılar Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte VeChain’in 2022’de iyi bir yatırım olduğuna karar verirse 0,2 doların üzerine bile ulaşabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir