Ethereum Balinaları Belirsiz Bir Pazarda Shiba Inu (SHIB) ve Birkaç DeFi Altcoin’e Yükleniyorlar!


coinprojesi.com asdasr
ethereum balinaları belirsiz bir pazarda shiba inu (shib) ve birkaç defi altcoin'e yükleniyorlar! 3

Var olan en büyük Ethereum balinaları, meme jetonu Shiba Inu (SHIB) ve merkezi olmayan finans (DeFi) altcoinleri koleksiyonunu biriktiriyor.

Blockchain takipçisi WhaleStats’a göre, Ethereum balinaları veya cüzdanlarında en az 1.000 ETH bulunan yatırımcılar hala Dogecoin rakibi Shiba Inu’yu tercih ediyor.

Yazma sırasında SHIB, son yedi gün içinde ETH balinaları arasında en çok satın alınan 10. token ve yatırımcı kohortu arasında üçüncü en büyük holding.

ETH balinaları, özellikle merkezi olmayan borç verme sistemi Aave, DeFi platformu Nexo ve derin likidite ağı WOO Network olmak üzere DeFi sektörünü de seviyor.

WhaleStats’a göre NEXO, AAVE ve WOO, son yedi gün içinde ETH balinaları arasında sırasıyla altıncı, yedinci ve sekizinci en çok satın alınan altcoinler.

Stablecoins USD Coin (USDC) ve Tether (USDT), geçtiğimiz hafta ETH balinaları arasında en çok biriken iki token olurken, bunu Ethereum‘un kendisi ve Binance‘in BUSD’si izliyor. Sarılmış Bitcoin (WBTC) şu anda listede beşinci sırada.

coinprojesi.com sakfjds
ethereum balinaları belirsiz bir pazarda shiba inu (shib) ve birkaç defi altcoin'e yükleniyorlar! 4

WhaleStats’ın verileri ayrıca, Ethereum hariç, en büyük ETH balinaları arasında dolar değerine göre en büyük token pozisyonunun şu anda FTX Token (FTT) olduğunu gösteriyor. Balina izleme aracı, cebi büyük yatırımcıların ortalama 14,84 milyon dolar değerinde FTT‘ye sahip olduğunu ortaya koyuyor.

Balinaların token birikimindeki son eğilimi, ETH şu anda 2.541 dolardan el değiştiren çok aylı bir düşüş trendinden çıkmak için mücadele ederken geliyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir