Ünlü Analist, Bitcoin’de Boğa için ‘Şimdi Zamanı’ Açıklaması Yaptı!


Mayıs 2021 Bitcoin (BTC) çöküşünü baz alan dijital varlık analisti, kral kriptoyu satın alma zamanının geldiğini söylüyor.

Analist Dave the Wave, BTC’nin logaritmik büyüme eğrisi (LGC) modelinin “tam bir testinde” olduğunu söylüyor.

“Duygusal olmayabilir, ancak şimdi 4 yıldır iyi durumda olan bu model temelinde satın almanın [satmama] zamanıdır.”

bitcoin
kaynak: davthewave / twitter
seri66 coinprojesi
kaynak: davthewave / twitter

Bitcoin, yazı yazılırken 18.902 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %4,4’ten fazla ve son yedi günde %6,2’den fazla düştü. Aynı zamanda, geçen Kasım ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 69.000$’dan %72’den fazla düşüşte.

Dave the Wave, LGC modelinin şimdiye kadar zamana meydan okuduğunu belirtiyor.

“Bir model için, LGC kanalı * [önceden] fiyatın gerçekte değiştiği nispeten dar bir makro aralığı öngördü*. Fiyat, bu aralığın hem altını hem de üstünü gözlemledi… ve potansiyel olarak birkaç kez geçersiz kılınabilirdi.”

Analist, Bitcoin için “kayıt sıkışmasının” kısa vadede devam edeceğini tahmin ediyor. Yukarı doğru bir fiyat hareketinin piyasa dibini teyit edeceğini söylüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir