Analist Benjamin Cowen, Cardano (ADA) Fiyat Hedefini Açıkladı!


Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Cardano’nun (ADA) akıllı sözleşme platformunun yaklaşmakta olan Vasil hard fork yükseltmesine yol açmasının muhtemel olduğunu söylüyor.

Kripto tüccarı Benjamin Cowen, ADA net bir ayı piyasasındayken, Ethereum (ETH) rakibinin yakında 0,60 dolara kadar çıkabileceğini söyledi.

“ADA pompasını 0,52 ila 0,60 dolar civarında görürseniz, bunun ADA’nın ulaşması veya geçmesi için oldukça önemli bir kilometre taşı olacağını düşünüyorum. Özellikle Bitcoin için ayı piyasası bir nevi sürüklenirken ve dolar yükselmeye devam ederken.”

cardano
cardano

Analist, Cardano hakkında aşırı iyimser olmadan önce ADA/ETH değerlendirmesini yakından takip ettiğini söylüyor.

“ADA gibi bir altcoin alacaksam, en azından Bitcoin’den ve aynı zamanda Ethereum’dan daha iyi performans gösterme şansının yüksek olduğunu hissetmem gerekiyor.

Bu [ADA/ETH] aralıklarının altındaysa, onlardan daha iyi performans gösterebileceği konusunda biraz daha iyimserim.”

df274c68 62e8 4774 aa1f 1c71427b24cc
kaynak: benjamin cowen/youtube

Cowen ayrıca, Ethereum’un büyük ölçüde beklenen bir hisse kanıtı konsensüs mekanizmasına geçişinin de ADA fiyatı için bir yükseliş olayı olabileceğini belirtiyor.

“[ADA]’yı yukarı çekebilecek tek şey aynı zamanda ETH birleşmesidir. Bunun etrafında biraz hype var. Bu, [ADA]’yı [0,60$] seviyesine çekmeye yardımcı olabilir, ancak bu yılın başlarında bu değerlemenin iki katında olduğu gibi, ADA için potansiyel direnç olarak 0,50-0,60$ aralığına dikkat edin.”

ADA, yazı yazarken son 24 saatte %2,2 düşüşle 0,492 dolara el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir