Terra (LUNA) Piyasa Oynaklığı Nedeniyle Tekleme Yaptı, Tüm Zamanların En Büyük Düşüşünü Yaşadı!


terra
terra (luna) piyasa oynaklığı nedeniyle tekleme yaptı, tüm zamanların en büyük düşüşünü yaşadı! 3
  • Terra (LUNA), 5 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 119$’a ulaştıktan sonra, 29 Nisan’da tüm zamanların en düşük seviyesine geriledi.
  • LUNA geçen yıldan beri piyasada çok iyi performans gösterdi, ancak madeni para şu anda düşük performans gösteriyor.
  • Terra, 2022’nin ilk yarısı için NFT staking ve mobil uygulamaları başlatmayı planlıyor.

Terra blok zincirinin yerel simgesi olan LUNA, bir süredir çoğu insanın radarında. Ancak LUNA‘nın fiyatı, 5 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 119$’a ulaştıktan sonra bu yıl düşmeye devam ediyor. Ancak, 29 Nisan’da Terra yerel jetonu tüm zamanların yeni en düşük seviyesine düşmüş gibi görünüyor.

coinprojesi.com image 43

Çoğu uzman, bunun Terra için bir geri çekilme mi yoksa sonun başlangıcı mı olduğunu tartışıyor. Aynı zamanda, kriptonun tüm yıl boyunca düşmeye devam etmesi inanılmaz.

Ayrıca LUNA, başlangıcından son birkaç yıla kadar popüler olmuştur. Terra projesinin yerel hizmet tokeni de piyasada çok iyi performans gösterdi. Geçen yıl, LUNA yükseliş eğilimi gösterdi, ancak madeni para şu anda düşük performans gösteriyor.

Ancak, sadece LUNA değil – tüm kripto piyasası da %0,8 azaldı. Aynı şekilde, diğer kripto para birimleri de piyasanın düşüşte olduğu bir ortamda hala yolda. Bitcoin bile fiyatıyla mücadele ediyor ve uzun süre 40.000 doların altında kaldı.

Yazının yazıldığı sırada, LUNA 29.9 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri ile 86.54 dolardan işlem görüyor. LUNA, 05 Nisan 2022’de tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Oynaklık, tüm zamanların en düşük seviyesi 0.1201 $ ve yakın zamanda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan $119.18 ile şu an için de yüksek.

Ayrıca, LUNA fiyatı geçen yıl boyunca iyi performans göstermeye devam etti ve benimsemenin zaman içinde tokenin gelecekteki fiyatını artırması bekleniyor.

Bu arada proje, bu yılın ilk yarısında NFT staking’i tanıtmayı ve cep telefonları için uygulamaları başlatmayı planlıyor. Ayrıca, ekosisteme daha fazla proje tanıtmak için zincirler arası fırlatma rampalarıyla çalıştığı için muhtemelen bu yılın ikinci çeyreğinde sunulacak olan Loop Chrome Uzantısını oluşturmayı planlıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir