XRP’nin Yükselmesi Bekleniyor; 0,5 Dolar Direnç Seviyesine Ulaşacak mı?


xrp
xrp'nin yükselmesi bekleniyor; 0,5 dolar direnç seviyesine ulaşacak mı? 3
  • XRP yükseliyor ve 0,5 dolarlık direnç seviyesini kırması bekleniyor.
  • Şu anda XRP, %5,32’lik bir artışla 0,43 dolardan işlem görüyor.
  • Kripto paraların çoğu, geçtiğimiz haftalardaki zayıf piyasa koşullarından sonra yükseliyor.

Kripto para piyasasındaki büyük düşüşten sonra, coinlerin çoğu son 24 saat içinde BTC fiyatında %3,25’lik hafif bir artışla yükseliş yolunda. XRP fiyatını analiz ederken, kripto para da %5,32 arttı ve şu anda 0,43 $ fiyattan işlem görüyor.

Büyük piyasa düşüşünden kısa bir süre sonra, diğer tüm kripto para birimleri gibi, XRP de 13 Mayıs’ta en yüksek gün içi fiyatı 0,46 dolar ile yükselmeye başladı. XRP‘nin ticaret grafiğinin gösterdiği gibi, kripto para 12 Mayıs’ta gerçekleşen 0,33 dolarlık fiyat düşüşünü geçti. Bu aynı zamanda XRP‘nin mevcut 0,43 dolarlık fiyatına ulaşmak için destek seviyesinin üzerine çıktığı anlamına geliyor.

coinprojesi.com graph 1 1 1024x457 1
xrp'nin yükselmesi bekleniyor; 0,5 dolar direnç seviyesine ulaşacak mı? 4

Önemli bir şekilde, XRP trend çizgisi desteğini takip ederse, 0,5 dolar veya 0,6 dolar direnç seviyesini kademeli olarak kırabilir. Mart ayındaki son artışı, madeni para ticaretini 0,9 dolarda yaptı. Madeni para bu aşamaya ulaşmak için katlanarak yükselirse, Nisan 2021’de elde ettiği 1,96 dolarlık yüksek fiyata ulaşması bekleniyor. Ancak bu fiyat tahmini yine de yükseliş piyasasının davranışına bağlı.

Ayrıca, XRP bu eğilimi sabit tutarsa, satıcıların daha fazla kar elde etmesine izin vererek 0,7 dolara ulaşması muhtemeldir. Esasen, XRP son günkü fiyatı olan 0,42 dolardan yükseldi. Bu nedenle, piyasa analistlerinin belirttiği gibi, kripto para önümüzdeki günlerde yükselebilir.

Yakın zamanda Ripple, iklim odaklı fintech ve karbon azaltma teknolojisine 100 milyon dolarlık bir yatırım yaptığını duyurdu. Fon, karbon giderme prosedürlerini hızlandırmak için kullanılacak. Ripple’ın bu yeni girişimini vurgulayarak, önümüzdeki günlerde XRP fiyatının yükselmesi için beklenen bir şans var.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir