Popüler Kripto Analistine Göre Bu Altcoin Hem Bitcoin Hem de Ethereum’dan Güçlü Görünüyor!


coinprojesi.com asdad
popüler kripto analistine göre bu altcoin hem bitcoin hem de ethereum'dan güçlü görünüyor! 5

Popüler bir kripto stratejisti ve tüccarı, Bitcoin ve Ethereum’un güç belirtileri göstermeye devam ettiğini, ancak büyük bir altcoin’in en büyük iki kripto varlığından çarpıcı biçimde daha güçlü olduğunu vurguluyor.

Sektörde The Crypto Dog olarak bilinen takma adlı analist, 666.900 Twitter takipçisine Bitcoin’in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesini basma tehdidini sürdürürken yükseliş eğiliminde olduğunu söylüyor.

“BTC’nin ne kadar yükseliş olduğunu unutamam veya indirim yapamam.

Konsolidasyon tüm zamanların en yüksek seviyelerinde. Yakında sert bir şekilde trend olacak.

Prime, gezegendeki en güvenli, en endişesiz varlık. Soğuk depolama Bitcoin’den daha büyük bir rahatlık yoktur.”

image 10
Kaynak: Kripto Köpek/Twitter

CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken Bitcoin son 24 saatte %5.5 artışla 65.440 dolardan işlem görüyor.

Ethereum’a (ETH) gelince, Crypto Dog, önde gelen akıllı sözleşme platformunun yükselen bir kanalda ticaret yapmaya devam ederken güçlü göründüğünü söylüyor.

“ETH – sadece temiz, dikey birikim.”

image 11
Kaynak: Kripto Köpek/Twitter

Ethereum, 4.729 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesini yazdırdığı için tüccarın yükseliş kanalını takip ediyor gibi görünüyor.

The Crypto Dog, Bitcoin ve Ethereum’da yükselişe geçse de, son derece sıcak bir altcoin’in hem BTC hem de ETH’den açıkça daha iyi performans gösterdiğini söylüyor.

“SOL, BTC ve ETH’den çok daha güçlü, çarpıcı.”

Akıllı sözleşme platformu Solana, son 30 günde %53’ün üzerinde yükselen şu anda dördüncü en büyük kripto varlığı. Bu arada, Bitcoin ve Ethereum aynı zaman diliminde sırasıyla %21 ve %32,6 arttı.

Popüler kripto stratejisti, Solana’nın değerinin Ethereum’dan daha hızlı artacağını tahmin ederek SOL/ETH çiftine de bakıyor.

“Ya ETH bir uçurumdan düşmek üzere ya da SOL ay olmak üzere. Bu kurulumda başka neler olabileceğinden emin değilim… (ETH konusunda oldukça iyimserim).”

image 12
Kaynak: Kripto Köpek/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir