Son Bir Haftanın En Çarpıcı XRP Fiyat Tahminleri


Bu makalemizde, geçtiğimiz hafta içinde XRP’nin fiyatıyla ilgili yapılan en çarpıcı tahminleri ele alacağız.

Özet:

Son zamanlarda XRP, 0,61 ve 0,70 dolar arasında dalgalanarak değer kazanmaya başladı. Bu durum, analistleri yeni fiyat tahminleri yapmaya teşvik etti.

Kripto para uzmanı Dark Defender, XRP’nin fiyatının %30’dan fazla artarak 0,87 dolara ulaşacağını düşünüyor. Öte yandan EAGRAG CRYPTO, XRP’nin belirli direnç noktalarını aşması durumunda fiyatının 1,40 dolara çıkabileceğini öne sürüyor.

Tony “The Bull” adlı analist, geçmiş piyasa hareketlerine dayanarak, XRP’nin bir sonraki boğa döneminde 2017’deki gibi %900 oranında artış yaşayacağına inanıyor. Bu yükselişi o, “Tanrı Mumu” olarak adlandırıyor.

xrp
son bir haftanın en çarpıcı xrp fiyat tahminleri 2

Güncel XRP Fiyat Tahminleri:

Ripple’ın XRP’si son bir haftada oldukça hareketli bir süreç yaşadı. Geçtiğimiz 7 gün içinde XRP, 0,61 ve 0,70 dolar aralığında işlem gördü.

X’de ünlü bir kripto para analisti olan Dark Defender, XRP’nin fiyatının hafta sonuna kadar %30’dan fazla artarak 19 Kasım’da 0,87 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Bu seviyeye ulaşmak için, Dark Defender’ın “küçük direnç” olarak nitelendirdiği 0,68 dolar seviyesini geçmesi gerekiyor.

Diğer bir ünlü analist EAGRAG CRYPTO ise XRP’nin direnç seviyelerini aşarak 2023 yılının sonuna kadar 1,40 dolara çıkabileceğini belirtiyor.

XRP’de “Tanrı Mumu” Yakınlaşıyor:

Son olarak, XRP’de yaklaşmakta olan bir “Tanrı Mumu” ile ilgili bir tahminden bahsedeceğiz. Kripto para analisti Tony “The Bull”, geçmiş verilere dayanarak, XRP’nin önümüzdeki dönemde %900 oranında bir artış yaşayabileceğini öngörüyor. Bu, 2017’deki gibi bir artış olacak ve Tony “The Bull” tarihin tekrarlanabileceğine inanıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir