Macro Guru Raoul Pal’a Göre Ethereum’un Bitcoin’i Geçeceğini Söyledi!


coinprojesi.com btc eth
macro guru raoul pal'a göre ethereum'un bitcoin'i geçeceğini söyledi! 2

Real Vision CEO’su Raoul Pal, Ethereum’un (ETH) piyasa değeri açısından lider kripto varlığını “kesinlikle” geçeceğini söyledi.

The Stakeborg Talks ile yeni bir YouTube röportajında ​​makro gurusu, Ethereum ağının mevcut hızının ve büyümesinin gelecekte Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans göstereceğini gösterdiğini söylüyor.

ETH’nin BTC’nin piyasa değerini “değiştirdiğini” görüp görmediği sorulduğunda Pal, kendinden emin bir şekilde yanıtlıyor.

“Evet, kesinlikle. Kesinlikle.”

Pal ayrıca, iki kripto varlığını karşılaştırmanın pek bir anlamı olmadığı konusunda da uyarıyor.

“Biri değerin interneti, diğeri ise bir değer deposu.

Onlar aynı şey değil.

Dünyadaki tüm cep telefonu ağlarının değeri altından çok daha değerli ama kimse onları karşılaştırmıyor. Bu aptalca. Ama insanlar bunları karşılaştırır.

Şimdi, 10 yıl içinde Bitcoin akıllı sözleşmelere sahipse, ucuz işlemlere sahipse, Ethereum’un sunduğu tüm bu şeyler, o zaman sorun değil, bu tekrar değişebilir.

Bunu mutlaka kalıcı bir saygısızlık olarak düşünmüyorum. Belki başka bir şey olur. Tamamen açık bir zihnim var.”

Ethereum’un mevcut piyasa değeri yaklaşık 452.9 milyar dolar, yani Bitcoin’in 903 milyar doların üzerinde olan piyasa değerinin kabaca yarısı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir