Kripto Analisti Justin Bennett’e Göre Cardano ve Ethereum’un Yörüngesi Bitcoin’in Bu Hedefe Ulaşmasına Bağlı!


coinprojesi.com aksdjsa
kripto analisti justin bennett'e göre cardano ve ethereum'un yörüngesi bitcoin'in bu hedefe ulaşmasına bağlı! 5

Kripto analisti Justin Bennett, Cardano (ADA) ve Ethereum’un (ETH) fiyatının yönünün büyük olasılıkla Bitcoin’in (BTC) yükseliş veya düşüş davranışı sergileyip sergilememesine bağlı olacağını söylüyor.

Cryptocademy bülteninin yeni sayısında Bennett, Ethereum’un 4.200 $ seviyesindeki desteğinin şu anda iyi durumda olduğunu söylüyor.

Bennett’e göre, ikinci en büyük kripto varlığı Bitcoin’in bir sonraki hamlelerine bağlı olarak daha da değer kazanabilir.

“(4.200 $ seviyesinden sıçramak), 4.600 $ gibi daha yüksek seviyelere kapıyı açabilir. Sadece 53.000 $ direnç alanına ulaşırsa bunun BTC’nin ne yaptığına bağlı olduğunu unutmayın.”

image 2
Source: Justin Bennett/Cryptocademy

Ethereum yazı yazılırken 4.315 dolardan işlem görüyor.

Kripto tüccarı, şu anda 1,35 dolar seviyesinde güçlü bir desteğe sahip akıllı sözleşme platformu Cardano’ya işaret ediyor. Bennett’e göre, eğer Cardano 1,50 doların üzerine çıkarsa, bu daha fazla yukarı yönlü potansiyele işaret ederken, 1,35 doların altına düşmek aşağı yönlü olacaktır.

Cardano, grafikte ilginç bir yere ulaştı. Şu anda günlük kapanış bazında tutulan 1,35 dolar civarında bir destek izdihamı var.

Bunun devam edip etmediğini göreceğiz. Hepimizin bildiği gibi, muhtemelen Bitcoin’in 53.000 doların üzerine çıkıp çıkamayacağına bağlı olacak.

1,50 doların üzerinde bir kapanış, gücü işaret edecek ve 1,70 doları açığa çıkarırken, 1,35 doların altında bir kapanış, daha fazla düşüşe işaret edecek.”

image 1
Source: Justin Bennett/Cryptocademy

Cardano yazı yazılırken 1.37 dolardan işlem görüyor.

Bennet, yaklaşık bir hafta önce birkaç saat içinde %20’den fazla düştükten sonra Bitcoin’in “etkileyici bir toparlanma” yaptığını söylüyor. Kripto tüccarı, Bitcoin 53.000 doların üzerine çıkmadıkça, şimdiye kadar kaydedilen toparlanmanın “sadece bir rahatlama rallisi” olduğunu söylüyor.

image
Source: Justin Bennett/Cryptocademy

Bitcoin, yazı yazılırken 49.340 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir