KuCoin, Aurigami’nin 21. Spotlight Token Satışını Başlattı (PLY)


aurigami
kucoin, aurigami'nin 21. spotlight token satışını başlattı (ply) 3
  • KuCoin, 29 Nisan’da Aurigami’nin (PLY) 21. Spotlight token satışını yayınladı.
  • Aurigami (PLY), Aurora’da merkezi olmayan, gözetimsiz, yerel bir para piyasasıdır.
  • KuCoin Spotlight, tercih edilen bir token fırlatma panelidir. Yıllar içinde KuCoin, 20 Spotlight projesi başlattı.

KuCoin, 29 Nisan’da Aurigami’nin (PLY) 21. Spotlight token satışını başlatacak. KuCoin‘in 21. Spotlight’ı olan Aurigami (PLY), Aurora’da mevduat ve para piyasası hizmetleri sunduğu merkezi olmayan, gözetimsiz, yerel bir para piyasasıdır. teminatlı kredi.

Aurora, NEAR Protocol blok zincirindeki bir Ethereum Sanal Makinesidir (EVM). Geliştiricilerin, uygulamalarını kullanıcıları için düşük işlem maliyetleriyle Ethereum uyumlu, yüksek verimli, ölçeklenebilir ve geleceğe yönelik güvenli bir platformda çalıştırmaları için anahtar teslimi bir çözüm sunar.

Özellikle, Aurigami, kullanıcıların dijital varlıklarıyla zahmetsizce ödünç vermelerini, ödünç almalarını ve faiz kolaylığı kazanmalarını sağlar. Mevduat sahipleri pasif bir gelir elde etmek için protokole likidite sağlarken, borçlular aşırı teminatlı bir şekilde borç alabilirler. Aurigami şu anda Aurora ekosistemindeki en büyük 8 varlığı desteklemektedir. 800 Milyon Dolarlık Likidite ile Aurora’da TVL’nin önde gelen protokollerinden biridir.

Projenin önemli noktalarından bazıları, çekici bir değerleme, birinci sınıf VC desteği, sıkı bir şekilde yönetilen PLY dolaşımdaki tedarik, büyüyen bir ekosistemin parçası olma şansı ve heyecan verici bir yol haritasıdır. Özel turunda yatırımcılar olarak DragonFly Capital, PolyChain Capital ve Coinbase Ventures’tan bahsetmeye değer. Ek olarak, toplam PLY token arzı 10 milyar olarak belirlendi.

Deneyimsiz olanlar için KuCoin Spotlight, erken aşama kripto projelerine ve ilk jeton dağıtımına hizmet eden bir jeton başlatma platformudur. Kullanıcılar, gelecek vaat eden projelerin ilk jeton teklifine katılabilir ve KuCoin Spotlight aracılığıyla kar elde edebilir.

Yıllar içinde KuCoin, Spotlight aracılığıyla CLH, PDEX, CWAR, VR ve CHMB dahil olmak üzere 20 Spotlight projesi başlattı ve en yüksek ROI 924x’i aştı.

coinprojesi.com image 42

Eylül 2017’de başlatılan KuCoin‘in operasyonel merkezi Seyşeller’dedir. 2018’de KuCoin, IDG Capital ve Matrix Partners’tan A Turu finansmanında 20 milyon dolar sağladı. İlk 1 altcoin borsası olan KuCoin, 207 ülkeden 10 milyon kullanıcısına 600’den fazla ticarete konu varlık sunuyor. CoinMarketCap ve CoinGecko‘ya göre KuCoin, ilk 5 kripto borsasından biridir.

İlgilenen yatırımcılar, KuCoin Spotlight Token Satışına katılmak için örnek olarak önceki Spotlight’ı kullanabilirler. Potansiyel katılımcılar, KuCoin’in web sitesindeki Spotlight sayfasını ziyaret edebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir