VeChain Mevcut Pazarda Gizli Bir Mücevher Mi? VET Fiyatını Artırabilecek Üç Duyuru!


vechain
vechain mevcut pazarda gizli bir mücevher mi? vet fiyatını artırabilecek üç duyuru! 2
  • VeChain, gerçek dünyadaki büyüme devam ederken 2 milyondan fazla tüccara VET ödemelerinden yararlanmak için Alchemy Pay ile ortaklık kurduğunu duyurdu.
  • Ayrıca, Ethereum jetonlarını BNB Zincirine bağlayan Binance Bridge 2.0’a dahil edilen ilk birkaç jetondan biri olduğunu duyurdu.

Kripto para piyasası son zamanlarda Bitcoin, Ethereum, Solana, XRP, Cardano ve hatta yana doğru hararetli LUNA ticareti ile yavaşladı. Ancak Perşembe günü fiyatını artırabilecek bir dizi duyuru ile VeChain kısa vadede iyi bir bahis olabilir.

Küresel tedarik zincirini destekleme konusunda uzman olan VeChain dün, fiat ile kriptoyu birleştiren hibrit bir ödeme sistemi olan Alchemy Pay ile VET tokenini dünya çapında iki milyondan fazla tüccara sunmak için ortaklık kurduğunu duyurdu.

Proje, Twitter’da duyuruyu yaparken, “Gelişmiş düşük karbonlu blok zincirimizi kullanarak, işlemler bir sentin kesirlerine mal oluyor ve herhangi bir VeChain cüzdanından saniyeler içinde işleniyor” diye yazdı.

Yine de Perşembe günü VeChain, Binance Bridge 2.0’da desteklenecek ilk token grubuna dahil edildiğini duyurdu. Bu köprü, Ethereum’da dağıtılan jetonların BNB Zinciri ekosisteminde (önceki Binance Akıllı Zinciri) BTokens olarak kullanılmasına izin vermenin bir yolu olarak yakın zamanda tanıtıldı. Yeni özellikler ve yepyeni bir görünümle daha önce hizmet dışı bırakılan Binance Bridge’e yapılan bir yükseltmeydi.

BNB Chain ilk partisinde The Sandbox, Decentraland‘ın MANA’sı, LookRare’in LOOKS’u, AnayasaDAO’nun PEOPLE’si, ApeCoin’in APE’si ve diğer birkaçının yanı sıra VET’i seçti.

Köprüleme belirteçleri son yıllarda giderek daha popüler hale geldi. DeFi, metaverse’ler, NFT’ler ve diğer blok zincirlerdeki diğer özellikleri keşfederken, kullanıcıların VET gibi kendi tokenlerini desteklemeye devam etmelerini sağlar. Bu durumda, VET sahipleri BNB Zincirinde sarılmış VET’yi kullanabilecek ve VeChain’inkinden önemli ölçüde daha büyük olan DeFi’sine erişebilecektir.

VET sahipleri için daha iyi bir haber olarak VeChain, Blockchain Altyapı İttifakının en yeni üyesi olarak diğer önde gelen blockchain projelerine katıldığını duyurdu.

BIA, blok zinciri endüstrisini şekillendiren liderleri, yenilikçileri ve uzmanları bir araya getiriyor. Blockchain araştırmalarına fon sağlıyor ve merkezi olmayan finansmanı optimize etmeye çalışan projeleri besliyor. Kurucu üyelerinden bazıları Avalanche, Polygon, NEO, Near Protocol, IoTex ve Alchemy Pay’dir.

Yeni ittifak hakkında yorum yapan VeChain CEO’su Sunny Lu şunları söyledi:

Blockchain Altyapı İttifakına katılmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu lider blok zinciri grubuyla birlikte çalışarak, endüstriyi bir bütün olarak yükseltmek için anlayış geliştirebilir ve karşılıklı olarak birbirimizi destekleyebiliriz.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir