Kripto Yatırımcısı, Önümüzdeki Dört Ay İçin Bitcoin Tahmini Yaptı!


Popüler bir kripto tüccarı, Bitcoin’in (BTC) dibe vurduğunu ve bir boğa koşusunun başlamasının yakın olduğunu söylüyor.

Kaleo olarak bilinen takma adlı tüccar, 20.000 doların altında BTC satın alma fırsatının uzun sürmeyeceğini söylüyor.

“Her gün Bitcoin 20.000 doların altında bir hediyedir. Olduğu söyleniyor, üç artı Noel ayı fazlasıyla yeterli geliyor. Aceleyle gönderin.”

Kaleo, Bitcoin’in 2018’deki dip sürecini geçen yılınkiyle karşılaştırmak için ters fiyat çizelgeleri kullanıyor . Yakından takip edilen tüccara göre, her iki döngü de çok benzer ve BTC’nin zaten dibe vurduğu ve bir boğa koşusuna yaklaştığı fikrini destekliyor.

“Yalnızca bir hatırlatma – hala dip noktanın geldiğine inanıyorum. İşte 2021 ATH (tüm zamanların en yüksek) döngüsüne karşı 2017 ATH döngüsüne bir bakış daha. Yükselmek an meselesi.”

bitcoin
kaynak: kaleo/twitter

Daha kısa bir zaman çerçevesine odaklanan Kaleo, BTC’nin eski bir aşağı yönlü direnç seviyesini destek olarak ele alarak güç gösterdiğini de söylüyor.

“Yeniden testte güzel küçük sıçrama.”

seri59 coinprojesi
kaynak: kaleo/twitter

Kaleo, Bitcoin’in fiyatı ile blok ödüllerinin yarıya indirildiği yarılanmalar arasındaki korelasyona işaret ederek teorik olarak BTC’de bir arz şoku yaratıyor. Tacire göre, Bitcoin’in mevcut fiyat hareketi tarihsel olarak önceki piyasa döngüleriyle uyumludur.

Grafiğine dayanarak Kaleo, önümüzdeki dört ay içinde yaklaşık 35.000 dolar seviyesine bir ralli öngörüyor.

“BTC halving döngüsüne inanıyorsanız, bu, ayı piyasası taban aralığında oynaklığın olmadığı uzun sürenin tamamen normal olduğunu hatırlatmanızdır. Uzaklaştır. Sabır öder.”

seri58 coinprojesi
kaynak: kaleo/twitter

Piyasa değerine göre en büyük dijital varlık olan Bitcoin, yazı yazarken 19.793 dolardan el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir