Kripto Borsası Devi, Piyasa Gerginlikleri Ortasında Gizlilik Odaklı Altcoin’i Listeliyor!


kripto
kripto borsası devi, piyasa gerginlikleri ortasında gizlilik odaklı altcoin'i listeliyor! 2

Merkezi olmayan finansa (DeFi) gizlilik ve ölçeklenebilirlik getiren bir altcoin, Crypto.com dijital para birimi değişimi uygulamasında sürpriz bir liste aldı.

Yeni bir blog gönderisinde Crypto.com, kullanıcıların USD, EUR, GBP ve yaklaşık iki düzine fiat para birimi kullanarak Oasis Network (ROSE) satın alabileceğini söylüyor.

Duyuruya göre,

“Oasis Network, açık finans ve sorumlu bir veri ekonomisi için gizliliğin etkinleştirildiği ilk blok zinciri platformudur.

Amaçları, şu anda DeFi’deki diğer katman 1 ağlarını rahatsız eden yüksek işlem ücretlerini ve yavaş iş hacmini düzeltmektir.”

Oasis ekosistemi, bir hizmet olarak kullanıcı gizliliğinin yanı sıra sorgu ve veri kontrolü sunmak için güvenilir yürütme ortamlarının güvenliğini kullanır.

Projenin web sitesinde, tüketicilerin kişisel verilerini nasıl paraya çevirebilecekleri ile ilgili olarak şunları söylüyor:

“Tokenized Data ile kullanıcılar, verilerini analiz etmek veya kullandıkları hizmetler tarafından en hassas bilgilerinin nasıl tüketildiğini kontrol etmek isteyen uygulamalarla verilerini stake ederek ödüller kazanabilirler.”

Ağın yerel hizmet belirteci ROSE, stake etme, delegasyon ve ağ işlem ücretlerinin maliyetini karşılama için kullanılabilir.

Oasis Network, Crypto.com Uygulaması tarafından desteklenen 250’den fazla kripto para birimi ve sabit paradan oluşan bir listeye katılıyor. Şu anda ROSE, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Singapur ve Brezilya’da mevcut değildir.

Singapur merkezli kripto borsası, Los Angeles Lakers, Formula 1 Racing ve UFC dahil olmak üzere birçok önde gelen spor franchise’ı ile ortaklıklar imzalayarak 2021’i sınırladı.

Yazma sırasında, ROSE gün için %1,71 düşüşle 0,36 $’a düştü. Fiyat, 20 Aralık’ta 0.24 $’dan Yeni Yıl Günü’nde 0.45 $’a kadar çıktı ve piyasa değerine göre 95. sıradaki kripto için tüm zamanların en yüksek seviyesini işaret etti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir