Geçen Hafta Fiyat Düşüşüne Rağmen CoinMarketCap’de SHIB Trendleri!


coinmarketcap
geçen hafta fiyat düşüşüne rağmen coinmarketcap'de shib trendleri! 2
  • Shiba Inu (SHIB), CoinMarketCap’te trend listesine girdi.
  • Proje trendine rağmen, SHIB’nin fiyatı yazı yazılırken hala biraz düşük.
  • SHIB’nin fiyatı son 24 saatte hala %0.76 düştü ve geçen hafta %5’ten fazla düştü.

Shiba Inu (SHIB), CoinMarketCap’te trend listesine girdi. SHIB şu anda Bitcoin (BTC), ApeCoin (APE) ve STEPN (GMT)‘nin ardından listede 4. sırada yer alıyor.

Kripto para piyasası takipçisi CoinMarketCap‘e göre SHIB, piyasa değeri açısından 15. sırada yer alıyor. Piyasalardaki memcoin trendine rağmen, SHIB’nin fiyatı son 24 saatte hala %0,76 düştü ve geçen hafta %5’ten fazla düştü.

Yazma sırasında SHIB, CoinMarketCap’e göre 0.00002464$’da duruyor ve projenin toplam piyasa değeri yaklaşık 13.53 milyar$. Son 24 saatte, SHIB’nin toplu işlem hacmi 21.433.839.908.768 SHIB‘dir ve bu, madeni paranın mevcut fiyatıyla 528.121.105 $ civarındadır.

SHIB için toplam adres sayısı 1.135.008, son 24 saatteki aktif adres sayısı ise 14.645 olduğu için yatırımcıların projenin uzun vadesine daha fazla odaklandıkları görülüyor.

Projedeki orta ve uzun vadeli yükseliş görünümünün, projenin geliştirme ekibinin geçen yılın sonlarında, jeton jeton statüsünden kurtulmak amacıyla projeye daha fazla fayda sağlayacaklarını duyurmasıyla bir ilgisi olabilir.

Takımın projenin faydasındaki büyük değişim konusunda ciddi olduğunu kanıtlayan böyle bir olay, Shiba Inu’nun Metaverse arsa satışının yakın zamanda piyasaya sürülmesidir. Sosyal medya platformlarında ShibArmy olarak da bilinen SHIB sahipleri, bu hafta sanal dünyada arsa satın almak için acele ettiler.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir