Kripto Analisti Üç Altcoin İçin %200 Ralli Tahmin Ediyor, Bitcoin için Yükseliş Hedefi Belirledi!


coinprojesi.com dsjkhf
kripto analisti üç altcoin i̇çin %200 ralli tahmin ediyor, bitcoin için yükseliş hedefi belirledi! 5

Popüler bir kripto analisti ve tüccarı, üç altcoinin, birkaç aylık düşüş trendine katlandıktan sonra fiyatlarında yükselmeye hazır olduğunu düşünüyor.

Sahte tüccar Altcoin Sherpa, 170.800 Twitter takipçisine “aklı başında kimsenin” şu anda altcoin pazarında tüm zamanların en yüksek seviyelerini aramadığını söyledi.

Bununla birlikte, birçok kripto varlığın fiyatının son zamanlardaki en düşük seviyelerine kıyasla 2-3 kat artabileceğini söylüyor.

Örnek olarak analist, Mart ayının ortalarındaki en düşük seviyelerinden yaklaşık %200 artabileceğine inandığı üç kripto varlığına dikkat çekiyor.

Altcoin Sherpa, kripto varlıkları ödünç almak ve ödünç vermek için merkezi olmayan bir finans platformu olan Compound’un (COMP) 290 $ aralığını tamamen aşabileceğini tahmin ediyor.

image 10
source: altcoin sherpa/twitter

COMP yazı yazılırken 124.50 dolardan işlem görüyor.

Tüccar, Theta Network’ün (THETA) 6.50 doları aşabileceğine inanıyor. Theta Network, video içeriği için eşler arası bir dağıtım platformudur.

image 11
source: altcoin sherpa/twitter

THETA yazı yazılırken 3.79 dolardan işlem görüyor.

Altcoin Sherpa ayrıca, merkezi olmayan borsa PancakeSwap için yerel token olan CAKE‘nin 17 doları geçebileceğini düşünüyor.

image 12
source: altcoin sherpa/twitter

CAKE, yazı yazılırken 8.12 dolardan işlem görüyor.

Altcoin Sherpa, tüccarları bu üç özel kripto varlığını satın almaya teşvik etmediğini belirtiyor. Aksine, onları daha geniş altcoin piyasasının örnekleri olarak görüyor.

Analist, genel pazar planının hala Bitcoin (BTC) etrafında döndüğünü söylüyor.

“Aktif piyasa katılımcıları, bu mevcut ortamda en çok ödüllendirilen tüccarlar/döndürücüler olacak. Bu koşullarda likiditenin bir sektörden diğerine akacağını tahmin etmek.

Planım: yine de BTC’nin 50.000 – 55.000 ABD Doları veya başka bir şeye ulaşmasını bekleyin ve ardından birçok boktan koin pozisyonumu boşaltın ve biraz riskten kurtulun. Sevdiğim birçok yerde hala iyi çekirdek pozisyonları koruyacağım, ancak bazılarını satacağım ve birleşmeye çalışacağım.”

Bitcoin, yazı yazılırken bir hafta önce fiyatlandırıldığı yerden yaklaşık %15 artışla 47.196.69 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir