Bloomberg’in En İyi Analisti, Bitcoin’in Bu On Yıl Sona Ermeden Önce Ham Petrolden Daha Değerli Hale Geleceğini Söylüyor!


bitcoin
bloomberg'in en i̇yi analisti, bitcoin'in bu on yıl sona ermeden önce ham petrolden daha değerli hale geleceğini söylüyor! 3
  • Bloomberg’den Mike McGlone, üç faktörün BTC’yi bu on yılda Ham Petrolden daha değerli hale getireceğini iddia ediyor.
  • Diğer popüler yatırımcılar da son zamanlarda BTC hakkında benzer görüşler dile getirdiler.

Bloomberg’in emtia stratejisi başkanı Mike McGlone, Bitcoin’in fiyatını Ham Petrol fiyatı ile karşılaştıran derinlemesine bir analiz yaptı. McGlone, analizinde BTC fiyatının Ham Petrol fiyatından daha yüksek olduğuna inanıyor.

McGlone, benimseme, arz ve talebin Bitcoin’in değerini artıracak üç ana faktör olduğuna inanıyor. Ancak Ham Petrol için aynı şey söylenemez” dedi. Ayrıca, bu üç faktöre dayalı grafik analizinin önde gelen dijital varlık için olumlu olduğunu söyledi. Ama Ham Petrol için uygun değil. Bu grafik profilinin en azından bu on yıl boyunca aynı kalacağını tahmin ediyor.

Genel kripto düşüş eğilimine rağmen daha fazla finansal kurum ve perakende yatırımcı BTC varlıklarını artırıyor. Birçoğu, uzun vadeli değerine inandıkları için satın alıyor. Bu nedenle, BTC benimseme oranının son zamanlarda artması şaşırtıcı değil.

Diğer popüler yatırımcılar Bitcoin hakkında benzer açıklamalar yapıyor

Diğer birçok yatırımcı Bitcoin (dijital altın olarak da anılır) hakkında benzer açıklamalarda bulundu. Popüler “Rich Dad, Poor Dad” kitabının yazarı ve yatırımcı moğol Robert Kiyosaki, geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in uzun vadeli beklentileri hakkında yükselişini sürdürdüğünü tweetledi.

Ancak önde gelen dijital varlığın uzun vadeli bir yükseliş hareketinden önce tüm zamanların en düşük seviyesine ulaşabileceğini tahmin ediyor. Guggenheim ortaklarının baş yatırım sorumlusu Scott Minerd de Kiyosaki ve McGlone ile benzer bir görüşü paylaşıyor. BTC‘nin fiyatı mevcut fiyatından 8.000 dolara düşerse şaşırmayacağını belirtiyor.

Ancak BTC’nin bu düşüş döneminde hayatta kalmasını ve tekrar yükselişe geçmesini bekliyor. Ona göre, Bitcoin ve Ethereum, uzun vadeli bir geleceği olan tek kriptolardır. “Geri kalanı çöp ve para birimi olarak kabul edilemez.”

Bitcoin’in tarihsel göstergesi, fiyatın yakında tersine döneceğini öngörüyor – popüler kripto YouTuber

Ünlü YouTube kripto analisti Nicholas Merten, yeni youtube videosunda BTC fiyatının yakında tersine döneceğini iddia etti. Önde gelen dijital varlığın geçici olarak tarihi bir göstergeye çarptığını söyledi. Ona göre, bu göstergedeki flaş her zaman BTC fiyat artışına neden oluyor.

Merten ayrıca birçok yatırımcının varlıklarını artırmak için BTC‘nin son düşük fiyatından yararlandığını iddia etti. Böylece, varlığın işlem hacmini arttırır. Merten, 500.000’den fazla YouTube abonesine BTC’nin ticaret hacmindeki son artışın Mart 2020 ve Mayıs 2021’de olanlara benzer olduğunu açıkladı.

Merten ayrıca, herhangi bir kripto tüccarının görüşü ne olursa olsun, yakında bir BTC rallisinin gerçekleşeceğini tahmin ediyor. Merten’in tahmini gerçekleşirse, birçok BTC sahibi son birkaç haftadaki kayıplarını karşılayacak kadar kâr elde edecek. Verilerimize göre, önde gelen dijital varlık son 24 saatte yüzde 2,02 arttı. Şu anda 29.788.14 dolardan işlem görüyor.

coinprojesi.com ksdmsadas
bloomberg'in en i̇yi analisti, bitcoin'in bu on yıl sona ermeden önce ham petrolden daha değerli hale geleceğini söylüyor! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir