Kripto Analisti, Ethereum Rakibi Terra’nın (LUNA) Ekosistem Patlamasıyla Tüm Zamanların En Yüksek Seviyelerine Çıkacağını Tahmin Ediyor


coinprojesi.com luna terra terra ust
kripto analisti, ethereum rakibi terra'nın (luna) ekosistem patlamasıyla tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkacağını tahmin ediyor 3

Geniş çapta takip edilen bir kripto stratejisti, kripto pazarlarında devam eden düzeltmeye rağmen Ethereum rakibi Terra (LUNA) konusunda yükselişte olduğunu söylüyor.

The Crypto Dog olarak bilinen takma adlı analist, 736.200 Twitter takipçisine, merkezi olmayan finans (DeFi) ödeme ağı Terra’nın tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasının sadece bir zaman meselesi olduğunu söylüyor.

“BTC sakinleştiğinde LUNA açıkça tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkıyor. Pek çok çizelge bok gibi görünüyor. Bu onlardan biri değil.”

coinprojesi.com sjlnsmnmm
kripto analisti, ethereum rakibi terra'nın (luna) ekosistem patlamasıyla tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkacağını tahmin ediyor 4

Terra şu anda son 24 saatte %10’un üzerinde düşüşle 78.23 dolardan el değiştiriyor.

Crypto Dog’un tahmini, Terra’nın ekosistemi, kripto pazarlarındaki gerilemeye rağmen güçlü temel büyüme belirtileri göstermeye devam ederken geliyor.

Merkezi olmayan finans izleme platformu DeFi Llama, Terra‘da kilitli toplam değerin son yedi günde yaklaşık %10’luk ve geçen ay %50’den fazla patlama yaptığını gösteriyor.

Bir blok zincirinin TVL’si, akıllı sözleşmelerinde tutulan toplam sermayeyi temsil eder. TVL, ağa kilitlenen teminat tutarının varlıkların cari değeri ile çarpılmasıyla hesaplanır.

Yazma sırasında Terra, DeFi Llama’ya göre tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 23,5 milyar dolardan %8.34 daha düşük olan 21.54 milyar dolarlık bir TVL ile kilitlenen toplam değer açısından ikinci en büyük blok zinciridir.

Bu ayın başlarında, Terra‘da stake edilen tüm kriptoların dolar değeri, rakibi Ethereum’u (ETH) kısaca geçerek 30.20 milyar doların üzerine çıktı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir