Chris Burniske’ye Göre Solana, Ethereum’dan (ETH) Daha İyi Performans Göstermeye Hazır


Placeholder Capital’in kurucusu Chris Burniske, kripto piyasalarının geleceğinde Solana’nın (SOL) Ethereum’dan (ETH) daha parlak bir performans sergileyebileceğini iddia ediyor. Yatırımcı, SOL/ETH çiftinin analizini yaparken, Solana’nın yakın zamanda 0,01 ETH seviyesini tekrar kazanmış olduğunu ve bir sonraki büyük adım olarak 0,02 ETH’ye doğru yol alabileceğini belirtiyor.

sol eth
kaynak: chris burniske/x

Burniske, Ethereum’a karşı bir eleştiri yapmaktan ziyade, her iki kripto varlığı için de olumlu bir vizyon taşıdığını vurguluyor.

“Ethereum’a bir saldırı olarak algılanmasın. Hem ETH hem de SOL, farklı risk profilleri ve vizyonlar sunuyor, ancak her ikisi de net bir fayda sağlıyor.”

Düşük işlem ücretleri ve yüksek üretim hacmi sayesinde Solana’nın “yeniden doğuş” işaretleri gösterdiğini belirten Burniske, bu özelliklerin Solana’nın sessiz ama etkili bir ürün döngüsüne işaret ettiğini savunuyor.

2011 yılında 259,24 dolarlık rekor seviyesine ulaşan Solana, %92,5 değer kaybıyla şu anda 19,45 dolarlık bir fiyattan işlem görüyor. Ancak Burniske, bu düşüşün Solana için bir son olmadığını, aksine yeni bir başlangıç olabileceğini ifade ediyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir