En İyi Kripto Analistine Göre Bitcoin, Güçlü Bir Ralli İçin 55.000 Dolara Hazırlandı!


coinprojesi.com sakldjm
en i̇yi kripto analistine göre bitcoin, güçlü bir ralli i̇çin 55.000 dolara hazırlandı! 4

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve tüccarı, güçlü bir Bitcoin sıçraması öngörüyor – ancak toparlanmanın düz bir çizgide olmayacağı konusunda uyarıyor.

Sahte kripto analisti Credible, 282.400 Twitter takipçisine Bitcoin’in (BTC) yerel bir taban oluşturduğuna ve şimdi bir yardım rallisini ateşlemeye hazır olduğuna inandığını söyledi.

“Aradığım dip noktalarımızın süpürülmesi var. Düşükler süpürüldü, Bitfinex 45.000 $ isabetle teklif verdi. Şimdi 55.000 $ + ‘a kadar rahatlamamız için açık olduğumuzu düşünün.”

coinprojesi.com sadadsiz
en i̇yi kripto analistine göre bitcoin, güçlü bir ralli i̇çin 55.000 dolara hazırlandı! 5

Credible, Bitcoin’de uzun vadeli bir yükseliş olsa da, BTC‘nin başka bir önemli düzeltmeden önce 55.000 dolardan daha düşük bir yüksek baskı yaptığını görüyor.

“Aşağıdaki fikirde küçük bir güncelleme – önümüzdeki bir veya iki hafta içinde biraz rahatlama göreceğimizi, ancak daha sonra düz yapımızı tamamlamak için 42.000 doların altında, ancak 30.000 doların üzerinde bir salınım daha yaşayacağımızı düşünüyorum.”

coinprojesi.com sldasdo
en i̇yi kripto analistine göre bitcoin, güçlü bir ralli i̇çin 55.000 dolara hazırlandı! 6

Kripto analisti, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisini kullanıyor. Credible’a göre, Bitcoin hala beş dalgalı bir yükseliş trendinin düzeltme aşaması olan dördüncü dalganın ortasında. Kripto tüccarı, 40.000 doların altındaki bir hareketin dördüncü dalgayı tamamlayacağını ve BTC‘yi Temmuz 2022’ye kadar 100.000 doların üzerine çıkma yolunda beşinci ve son dalgayı ateşleyecek bir konuma getireceğini söylüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir