Analistler Cardano’nun Eylül Sonuna Kadar 2,9 Dolara Ulaşabileceğine İnanıyor!


cardano
analistler cardano'nun eylül sonuna kadar 2,9 dolara ulaşabileceğine i̇nanıyor! 3
  • ADA şu anda 0,4776 dolardan işlem görüyor, ancak bu, kriptoyu 0,5 dolarlık dönüm noktasının üzerine itmek için yeterli değil.
  • Bazı faktörler, son Vasil yükseltmesi gibi ADA’ya gerekli desteği vermeye yardımcı olabilir.
  • ADA’nın fiyatı, 2022’nin sonunda tekrar 1,11 dolara düşmeden önce Eylül sonunda 2,9 dolara yükselebilir.

Piyasa değeri açısından en büyük 8. kripto para birimi olan Cardano (ADA), son iki haftadır bazı yaşam belirtileri görüyor. Ne yazık ki, ağın yerel jetonu ADA için aynı şey söylenemez.

CoinMarketCap’e göre ADA, son 24 saatte fiyatta %2,91’lik bir artışın ardından şu anda 0,4776 dolardan işlem görüyor. Kripto da geçen hafta %6.16 arttı. Ancak bu, kriptoyu 0,5 dolarlık dönüm noktasının üzerine itmek için yeterli değil.

Ayrıca, bazı faktörler ADA’ya gerekli desteği vermeye yardımcı olabilir. Bu etkenlerden biri de uzun zamandır beklenen Vasil güncellemesinin testnet üzerinden başarıyla geçmiş olması.

ADA ayrıca yatırımcılardan yüksek aktivite görüyor. Blockchain analitik firması Santiment’ten gelen veriler, Cardano’nun haftadan haftaya en yüksek günlük geliştirici etkinliğini bildirdiğini ortaya koydu. Başka bir deyişle, Cardano diğer kriptolara kıyasla gelişim açısından öncülük ediyor.

coinprojesi.com picture2

Yukarıda bahsedildiği gibi, tüm bu faktörler ADA‘ya 1 $ işaretini geçmek için çok ihtiyaç duyulan bir destek verebilir. ADA’nın fiyatının 2022 sonunda tekrar 1,11 dolara düşmeden önce Eylül ayı sonunda 2,9 dolara yükselmesi bile bekleniyor.

Bu 1,11 dolarlık fiyat noktası, şu anki noktasından ADA için fiyatta %140’lık bir artışa işaret edebileceği için dikkate alınmaya değer.

İstatistiksel olarak, tüm bunlar Cardano için güzel bir ralliye yol açabilir, ancak şu anda ADA‘nın özgüveni hala çok düşük görünüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir