DeFi Altcoin, Crypto.com Perakende Listelemesinden Sonra Yükseliş Yaşadı!


crypto.com
defi altcoin, crypto.com perakende listelemesinden sonra yükseliş yaşadı! 2

Düşük sermayeli bir merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin, genel kripto piyasası trendini yakaladı ve popüler bir borsadan genişletilmiş perakende desteği aldıktan sonra bu hafta fiyatı arttı.

Singapur merkezli Crypto.com, Pazar günü mobil uygulamasında piyasa değerine göre 1275. sıradaki kripto varlığı olan Tectonic’i (TONIC) listeledi.

Tektonik, kendisini “pasif getiri elde etmek ve anında destekli kredilere erişmek için zincirler arası bir para piyasası” olarak faturalandırıyor. Projenin protokol belirteci olan TONIC, yönetişim ve stake için kullanılır. Crypto.com, tokeni ilk olarak bu ayın başlarında web sitesinde listelemişti.

Cronos blok zinciri üzerine inşa edilen Tectonic, bu hafta Twitter’da, bilgisayar korsanlarını kodu gözden geçirip sistemlerdeki herhangi bir güvenlik açığını keşfettikleri için ödüllendiren bir platform olan Immunefi ile çalıştığını da duyurdu.

“Protokol güvenliği her zaman 1 numaralı önceliğimizdir. Bugün, Tectonic akıllı sözleşmelerinin ve fiyat kehanetlerinin artık @immunefi’de @cronos_chain Bug Bounty Programı kapsamında olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz.”

TONIC, listelenmeden önce 0.00000044$ civarında işlem görüyordu ve o zamandan beri %71’den fazla bir fiyat artışıyla 0.00000075398$’a yükseldi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir