2022’de Dikkat Edilmesi Gereken Gerçek Dünya Kullanımına Sahip Yardımcı Tokenler!


coinprojesi.com teknik analizgorsels
2022'de dikkat edilmesi gereken gerçek dünya kullanımına sahip yardımcı tokenler! 2

Yardımcı belirteçler, belirli bir işlevi yerine getirebilen veya bir ağı finanse edebilen dijital varlıklar veya uygulama paralarıdır. Bir şirket tarafından sağlanan ürün veya hizmetlere erişime izin verirler. Örneğin, belirteçler, belirteç sahiplerine bir platformda oy kullanma veya belirli özellikleri kullanma izni verebilir.

Hizmet belirteçleri yatırım amaçlı değildir; bu nedenle, güvenlik belirteçlerini yardımcı program belirteçlerinden ayıran tüm düzenleyici yasaları geçirirler. BNB gibi belirli hizmet belirteçleri güvenlik belirteçleri sunsa da, saf hizmet belirteçleri fiat para biriminde ilgili ürün veya hizmetlere prim karşılığında ticaret yapmaz.

Bunu akılda tutarak, bu makalede, 2022’de dikkat edilmesi gereken gerçek dünya kullanımına sahip Utility token’ları hakkında konuşacağız.

EWO

EWO belirteci, EWO yerinin yardımcı program belirtecidir. EWO yeri, gayrimenkulün para kazanmasını engellemek ve insanları ipotek ve çılgın kira ücretleri olmadan yaşayabilecekleri bir yere yeniden bağlamak için oluşturulmuş bir platformdur. EWO’nun vizyonu, kiraları iptal ederek toplulukları hayata döndürmek.

Dünya çapında yoldan çıkmış topluluklardan evler satın alıyorlar ve orada çok az veya hiç kira ödemeden orada kalmak isteyen ilgili insanlara sunuyorlar. Hayatı yerel gibi yaşamak için yalnızca bakım ve kamu hizmetleri gibi temel ihtiyaçlar için ödeme yaparsınız.

Bununla birlikte, platformu diğer emlak platformlarından ayıran şey, insanların gayrimenkulde kalmasına ve bahis yapmasına izin vermesidir. Mülklerinde kalmayı sevmeyen üyeler, EWO yer özelliklerini kullanan diğer insanlardan ödüller kazanabilir. Bu ödüller, uygulamalarında sahiplerine EWO jetonları şeklinde dağıtılır.

Jetonlar, herhangi bir EWO yerinde kalmak, üçüncü şahıslar dahil hizmetlere abone olmak için rezervasyon için ödeme yapmak için kullanılabilir. EWO yeri, günlük bir satın alma limiti koyarak jetonlarının değerini sağlar. EWO belirteçleri, dünya çapında EWO yer hizmetlerini kullanmak için banka hesaplarını veya kartlarını bağlama ihtiyacını da ortadan kaldırır. EWO yeri emlak dünyasını dönüştürmek istiyor ve bu radikal bir yaklaşımla mümkün olabilir.

TMC

Timicoin, bir sağlık bilgisi alışverişinde (HIE) sağlık verilerinin güvenliğini sağlamak için bir blok zinciri çözümü sağlamak üzere oluşturuldu. TimiHealth platformunun bir yardımcı programı belirtecidir. Bu sistem, hasta kayıtlarının tutarlı ve gerçek zamanlı olarak iletilmesini sağlayacaktır. Hasta yetkilendirmesinden sonra sadece akıllı sözleşme ile erişilebilir.

TMC, tüm hasta, sağlayıcı, müşteri hizmetleri ve veri isteklerinin ele alınmasında kullanılan yardımcı program simgesidir.

Basic Attention Token (BAT)

Basic Attention Token (BAT), dijital reklam güvenliğini, adaletini ve verimliliğini artırmak için blok zincir teknolojisini kullanmayı amaçlar. Amaç, her türden içerik oluşturucunun para kazanmanın daha adil yollarını keşfetmelerine yardımcı olacak bir blok zinciri platformu oluşturmaktır. BAT, öncelikle içerik oluşturucular ve yayıncılar için bir ödeme şekli olarak kullanılır. Kullanıcılar, reklamverenler ve yayıncılar arasında paylaşılmak üzere yapılmıştır.

Dijital çağda reklamcılık organizasyonları için çok önemli olan benzersiz bir konsepte dayanmaktadır: kullanıcı ilgisi. BAT’ın yaratıcıları, dijital çağda reklamcılığın yapılma şeklini değiştirmek istiyor. Mevcut eğilimlerin hem kullanıcılar, hem yayıncılar hem de reklamcılar için dezavantajlı olduğuna inanıyorlar.

Kullanıcılar, reklamlar, izleyiciler ve giderek daha agresif ve güçlü hale gelen kötü amaçlı yazılımlarla bombardımana tutuluyor. Kullanıcılar, bu içeriği barındıran sayfalarda daha az müdahaleci reklamla ödüllendirilir.

BAT’ın yaratıcıları, tüketicilerin dijital reklam içeriğiyle nasıl etkileşimde bulunduğunu ölçmenin ve bu verileri dağıtılmış bir defterde korumanın reklamcılar, yayıncılar ve kullanıcılar için dijital reklam deneyimini iyileştirebileceğini düşünüyor. Kullanıcılar, kendileriyle daha alakalı olan daha az reklam ve materyal göreceklerdir. Yayıncılar yeni gelir akışları geliştirecekler.

GLM

GLM, Golem Ağı yerel para birimidir. Golem ağı, demokratikleştirilmiş dijital kaynak erişimi sağlayan esnek, açık kaynaklı bir platformdur. Golem, merkezi olmayan mikro hizmetleri ve eşzamansız iş yürütmeyi mümkün kılarak geleceğin İnternet servis sağlayıcıları ve yazılım geliştirme için çok önemli bir yapı parçası olmaya hazırlanıyor.

Bu platform, dünyanın ilk tamamen merkezi olmayan süper bilgisayarıdır ve bilgi işlem gücünde küresel bir pazarın yolunu açar. Geliştiricilerin yazılımlarını güvenli bir şekilde dağıtmalarına ve bunlardan para kazanmalarına yardımcı olmak için özelleştirilebilir araçlarla birleştirildiğinde bilgi işlem etkinliklerinin yapılandırılma ve tamamlanma biçimini tamamen değiştirir.

CGI oluşturma, bilimsel hesaplama ve makine öğrenimi gibi karmaşık uygulamalar, hesaplama maliyetleri önemli ölçüde düştüğünden herkes için daha erişilebilir hale gelir. Artık Golem Network yardımcı program belirteci (GLM) sayesinde kullanıcılar Golem Ağına erişebilir ve eşler arası işlemlerde yedek bilgisayar gücü gibi atıl dijital kaynakları herhangi bir güçlük çekmeden kiralayabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir