Analistlere Göre, Yaklaşan Kripto Boğa Döngüsü İçin Büyük Fırsat!


Bir kripto para birimi uzmanı ve tüccar, kripto sektöründe bir sonraki boğa döngüsüne en büyük fırsatları sunacak alanın ne olduğunu belirtiyor.

Kaleo adlı yatırımcı, büyük ölçüde düzenleyicilerin henüz sektöre odaklanmamış olması nedeniyle, Non-Fungible Tokenler (NFT’ler) üzerinde yükselme görüyor.

“NFT sektörünün bir sonraki boğa döngüsüne girerken en çok iyimserlik duyduğum alanlardan biri olmasının sebeplerinden biri, şu anda en az düzenleyici gözetimine tabi olmasıdır.

Coinbase, Binance gibi platformlara yönelik açılan davalara benzer şekilde, OpenSea ve Blur gibi şirketlerin karşılaşacağı bir durum olacak mı?

Evet, olacak.

Genel kripto para piyasasının değeri ~1,1 trilyon dolar civarında.

Toplam NFT piyasası değeri ise bu rakamın %1’inden daha düşük ve ~10 milyar dolar.

Bunun yanı sıra, geçen ayki NFT satışlarının toplam hacmi sadece 809 milyon dolar, bu da toplam kripto para piyasası satış hacminin ~%0,01’ine denk.

Yani, SEC’nin öncelikli olarak ele alacağı çok daha büyük sorunları var. NFT’ler henüz kaynaklarına değer kılmıyor.”

kripto bogasi
analistlere göre, yaklaşan kripto boğa döngüsü i̇çin büyük fırsat! 2

Kaleo, NFT alanındaki düzenleyici gözetimin eksikliğinin sektörde daha az engellemeyi beraberinde getirdiğini ve bu durumun daha büyük bir büyümeyi teşvik edebileceğini ileri sürüyor.

Ayrıca, NFT’lerin normal bireyler için anlaşılmasının en kolay olduğunu ve bu durumun daha hızlı bir şekilde benimsemeyi sağlayabileceğini belirtiyor.

“NFT’ler, ortalama bir kişi için en düşük giriş engeline sahip – yani, dijital koleksiyonlar fikrini anlama konusunda insanlar rahat. Kendilerine sıradan bir “kripto köpek” tokeni alıp beklemeleri yerine bu onlara daha mantıklı geliyor.

Bu nedenle, ‘hacim yok’ gerekçesiyle NFT pazarını görmezden gelmek cazip olsa da, bir sonraki döngüde büyük bir fırsatı kaçırıyor olabilirsiniz. Her şey sıkıcıdır, ta ki olmayana kadar.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir