Popüler Analist, Bankacılık Krizinin Kripto İçin Fırsat Olduğunu Söyledi!


Ünlü kripto analisti, ABD bankacılık krizinin kötüleşmesi durumunda Bitcoin (BTC) ve diğer kripto varlıkların olumlu bir seyir izleyebileceğine dair umutlu bir görüşe sahip.

Kripto için fırsat

Analist DonAlt, ABD bankacılık krizinin kripto piyasası için yükseliş getirebileceğini belirtti.

“Aslında olumlu etkileri olan birkaç konu var… özellikle küçük bir grup bankanın yanı sıra Amerika’daki bazı büyük bankaların da mücadele ettiği bankacılık meselesi.

Ve Bitcoin için temel kullanım senaryosu budur…

Bitcoin, bunların arasında öne çıkan varlık. Dolayısıyla, bankalar başarısız olduğunda, teknik olarak iyi performans göstermeli. İşte bu kadar basit…

Eğer bankalar, dünya ve şirket ekonomisinin tam anlamıyla çökmemesi adına bir kriz yaşarlarsa, muhtemelen kripto para birimlerinde başarı yakalayacaksınız.”

kripto para haberleri
popüler analist, bankacılık krizinin kripto i̇çin fırsat olduğunu söyledi! 2

Analist DonAlt’a göre, ABD bankacılık krizi olmasaydı, Bitcoin şu anki seviyelerden daha düşük seviyelerde işlem görüyor olacaktı.

“Bu durum düşüş eğilimini zorlaştırıyor. Çünkü bence eğer bu durum ortada olmasaydı, şu an 26.000 – 27.000 $ seviyelerinde olabilirdik.”

Bitcoin, bu yazının yazıldığı sırada 29.086 dolardan işlem görüyor.

DonAlt, şu an için piyasada aktif olmadığını, ancak Bitcoin önemli bir direnç seviyesinin üzerine çıkması durumunda yeniden yükselişe geçeceğini ifade etti.

“Eğer 30.000 doların üzerine çıkabilirsek… Özellikle ilk denemede, o seviyeyi kırma şansımız olabilir ve o zaman hızlı hareketler gerçekleştirebiliriz. Ve o noktada yeniden yükselişe geçtiğim için çok mutlu olacağım.

Ancak şu an için piyasanın dışında olduğum için oldukça memnunum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir