Bu Altcoin, Hemen Hemen %137 Yükseldi!


Açık kaynaklı altcoin Radicle (RAD), bu hafta önemli bir güncelleme haberiyle önemli kazanımlar kaydetti.

Altcoin ciddi yükseliş yaşadı

Radicle, beklenen Heartwood güncellemesi nedeniyle sorunların ve çekme isteklerinin şu anda kapatıldığını bildirdi.

“GitHub depomuzda sorunlar ve PR’ler [çekme istekleri] artık kapalıdır. Heartwood geliştirme süreci tamamen Radicle’a taşındı.”

rad1
bu altcoin, hemen hemen %137 yükseldi! 2

Radicle ekibi, güncellemenin ağın kullanılabilirliği ve performansı konusunda önemli iyileştirmeler ve düzeltmeler getirdiğini belirterek, Heartwood’un protokolün tam bir dönüşümü olduğunu ifade etti.

“Heartwood, Radicle P2P protokolünün tamamen yeniden yapılandırılmış versiyonudur:

Yeni bir Noise temelli kablo protokolü kullanılarak, QUIC yerine TLS sertifikalarına olan ihtiyaç ortadan kaldırılır ve gelişmiş gizlilik ve sansür direnci için Tor desteği sunar.

Radicle, kullanıcıları belirli bir kimlik sistemine bağlı kalmadan, temelde açık anahtarlara dayalı bir yapı sağlayarak, merkezi olmayan tanımlayıcılarla (DID’ler) uyumlu hale getirir.

“İşbirlikçi nesneler” sistemi, Git üzerine kurulmuş özel operasyon tabanlı CRDT’lere geçiş yaparak, çatışmasız çoğaltılmış veri türleri (CRDT’ler) için otomatik birleştirme özelliğinden vazgeçti. Bu, Sorunlar, Yama ve tartışmaların güçlendirilmesine olanak sağlar.”

Radicle, protokolün kendi kendine barındırma özelliğine geçişin en önemli gelişmelerden biri olduğunu belirtti.

“Kod işbirliği için kendi içinde odun kullanmaya başladık ve geliştirmelerimizi kademeli olarak buna yönlendiriyoruz.

Yamalar ve Sorunlar şu anda çalışır durumda, yol haritasındaki bir sonraki adım ise sürekli entegrasyon ve sürekli dağıtım/teslimat (CI/CD) olacak.”

Altcoin RAD, bu hafta değer kazanıyor. 29 Nisan’da 2,06 dolarla kapanan token şu anda %75,5’lik artışla 4,56 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir