Analist: Bitcoin 2022’nin İkinci Yarısında Yükselecek!


analist
analist: bitcoin 2022'nin i̇kinci yarısında yükselecek! 2
  • Mike McGlone, Bitcoin’in 2022’nin ikinci yarısında yükseleceğini tahmin ediyor.
  • 50 haftalık ve 100 haftalık hareketli ortalamaların olumlu bir eğilim gösterdiğini belirtti.
  • McGlone, duyarlı yatırımcıların ödüllendirileceğini yazdı.

Bloomberg’in kıdemli emtia Stratejisti Mike McGlone, Bitcoin‘in 2022’nin ikinci yarısında yükseleceğini tahmin ediyor. Gözlemlerini paylaşmak için Twitter’a gitti.

McGlone, Bloomberg Galaxy Crypto Index (BGCI) ve Bitcoin için 50 haftalık ve 100 haftalık hareketli ortalamaların olumlu bir eğilim belirtileri gösterdiğini belirtti.

McGlone ayrıca mevcut eğilimin 2018 piyasa tabanından gelene benzer olduğunu yazdı. Özellikle, riske karşı ödül durumunun duyarlı yatırımcılar için olumlu tarafa doğru kaydığını belirtti.

Analistin tahminleri 2000’lerin internet durumuyla karşılaştırılabilir. Gözlemleri, piyasanın olumlu bir yöne dönebileceğini ve olumlu bir eğilim üzerinde toparlanabileceğini belirtiyor.

Uzun süredir ayı piyasasında olan kripto piyasası bugün hafif toparlanma belirtileri gösteriyor. Küresel kripto piyasası değeri 1 trilyon doları geri kazandı.

Kırmızı ile işlem gören tüm kripto piyasası ters döndü ve her yerde yeşil görünüyor. Bitcoin %6,99, Ethereum %5,94 ve diğer büyük paralar bugün biraz değer kazandı.

Bununla birlikte, Bitcoin 2. çeyreğin başında 45.524 dolardan işlem gördüğü ve Haziran ayında neredeyse 17.000 dolara düştüğü için 2022’de %58’in üzerinde kayıp yaşadı.

Birkaç analist, Bitcoin‘in mahkum olduğuna inanıyor, ancak Michael Saylor gibi Bitcoin inananları, şimdi satın alma ve biriktirme zamanının geldiğine inanıyor. Enflasyon, sıkı para politikaları ve olası bir durgunluğun başlaması piyasada oynaklığa neden oluyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir