Kripto Analisti Michaël van de Poppe’ye göre, Bitcoin Boğa Koşusu’nun Yeni Aşaması Başlarken Bu 5 Altcoin Yükselişe Geçebilir!


coinprojesi.com sasdjsa
kripto analisti michaël van de poppe'ye göre, bitcoin boğa koşusu'nun yeni aşaması başlarken bu 5 altcoin yükselişe geçebilir! 2

Kripto analisti Michaël van de Poppe, dijital varlık piyasası boğa döngüsünün yeni bir aşamasına hazırlanırken iyi performans göstermesini beklediği beş altcoin’i isimlendiriyor.

Cosmos (ATOM)

Yeni bir strateji oturumunda, tüccar 144.000 YouTube abonesine “blockchain interneti” olarak adlandırılan bir proje olan Cosmos’u yakından takip ettiğini söyledi. Van de Poppe, Bitcoin’e (ATOM/BTC) karşı Cosmos için çiftin dibe vurabileceği geniş bir yelpazeye baktığını söyledi.

“Burada sahip olduğumuz tüm bölge [0,00045 BTC – 29,19 – 24 $ değerinde 0,00037 BTC], potansiyel bir giriş noktası için önümüzdeki dönemde kesinlikle aradığım şey.”

Chainlink (LINK)

Van de Poppe‘nin radarındaki ikinci altcoin, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink. Kripto analistine göre Chainlink, Bitcoin’e (LINK/BTC) karşı hala düşüş trendinde, ancak çiftin önümüzdeki yılın başlarında bir ralli başlatmasını bekliyor.

“Devam etmeye başlamadan önce, bunu kırmak ve bazı seviyeleri atmak isteyebileceğimiz bu düzeltme döneminin sonuna geldiğimiz sonucuna varıyor olabiliriz.

Hareketli ortalamalar da bu aşamada devreye giriyor, bu da bu yan hareketle sonuçlanıyor, ancak hareketli ortalamaları bir kez çevirdiğimizde, bu kesinlikle satın almak istediğim bir şey.”

Curve DAO Token

Sırada, stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa (DEX) Curve Finance’in yönetişim belirteci Curve var. Tüccar, Curve’in Bitcoin’e (BTC/CRV) karşı bir miktar güç gösterdiğini söylüyor, ancak yükselişin devam etmesi için paritenin 0.0001 BTC’de (6.49 $) direnç göstermesi gerekiyor.

Aave (AAVE)

Van de Poppe’nin listesinde dördüncü sırada borç verme ve ödünç alma protokolü Aave yer alıyor. Kripto stratejisti, AAVE/BTC’nin büyük bir ralli başlatmaktan bir direnç uzakta olduğunu söylüyor.

“Bunu kırarsak (367,89 dolar değerinde 0,005690 BTC), büyük olasılıkla aralığın diğer tarafında olmak üzere buradaki en yüksek seviyelere (0,01 BTC değerinde 646.56 dolar) doğru bir ivmelenme bekliyorum. Bunun daha önce gerçekleştiğini gördük.”

VeChain (VET)

Analistin baktığı son altcoin, tedarik zinciri yönetimi blok zinciri VeChain’dir (VET). Van de Poppe, VeChain’in Bitcoin’e (VET/BTC) karşı hala düşüş trendinde olduğunu ancak olası bir trend dönüşü için 0.0000015 BTC’de (0.09 $) destek görebileceğini söyledi.

“Burada daha düşük zirveler görüyoruz, bu alt sınırlarda bir yeniden testin gerçekleştiğini görmek istediğimizi düşünüyorum. Herhangi bir genişleme yapmadan önce burada bu bölgede tekrar test yaptırmak istiyorsunuz, ama kesinlikle, biz yeni bir döngüye genişlemeye başlamadan önce bu döngüleri olan güzel bir bölge.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir