Analist, Bitcoin ve 2 Altcoin İçin Tahminini Paylaştı!


Bir kripto para stratejisti ve analisti olan Altcoin Sherpa, Bitcoin (BTC) ve iki altcoin ile ilgili görüşlerini paylaşırken, son bir ayda büyük oranda değer kazanan bir memecoin olan Pepe (PEPE) için bir sıçrama öngörüyor.

Altcoin Sherpa, memecoin Pepe’nin birkaç günlük konsolidasyonun ardından olası bir yukarı yönlü hareket yapacağını ifade etti. Fibonacci geri çekilme seviyeleri kullanarak, Altcoin Sherpa, Pepe’nin yukarı sıçramadan önce 0,00000184 $ ve 0,00000126 $ arasında bir aralıkta hareket etmesini beklediğini belirtti.

“PEPE: Buradan .786 alanı arasında bir kırılma bekliyorum ve sonrasında daha yüksek bir hareket. Hala PEPE’ye yatırımım var ve daha yüksek fiyattan satacağım.”

bitcoin haberleri
analist, bitcoin ve 2 altcoin i̇çin tahminini paylaştı! 2

Altcoin Sherpa’nın tahminine göre, PEPE bu aralıktan çıkacak ve 24 Mayıs civarında 0,00000285$’a yükselecek. Pepe, bu yazının yazıldığı sırada, 18 Nisan’da belirlenen en düşük seviye olan 0,0000000551 $’dan %2,620 artışla 0,00000150 $ değerindeydi.

Sonrasında Altcoin Sherpa, Bitcoin‘in daha önce beklediği kadar güçlü bir performans göstermediğini, ancak yakın vadede kripto para birimi kralının 30.000 $ ile 26.600 $ aralığında hareket etmeye devam edeceğine inandığını söyledi.

“BTC: Düşük zaman dilimlerinde durum biraz karamsar görünüyor; En azından 28.000$’a çıkacağını düşünmüştüm, ancak yanılmışım gibi görünüyor. Bu alan şu an için destek olarak kalmalı, ancak durum oldukça dalgalı ve belirsiz. Güvende kalın.”

Analiste göre, aralığın üst sınırının üzerinde bir kırılma, 33.000 $ ve daha yüksek bir ralliye işaret ediyor. Ancak, 26.000 doların altında bir düşüş, en azından 25.000 dolar seviyesinin altına devam edeceğini gösteriyor.

Bitcoin, bu yazıyı yazarken son 24 saat içinde %0,5 düşüşle 26.918 dolardan işlem görüyor.

Analistin radarında olan diğer altcoinler arasında kripto staking çözümü sunan Lido (LDO) bulunuyor.

Fibonacci düzeltme seviyelerini kullanarak, Altcoin Sherpa, Lido’nun 2 dolar seviyesine düşeceğini öngörüyor, bu da mevcut 2,18 dolarlık fiyatından yaklaşık %8’lik bir düşüş anlamına geliyor.

“LDO: Yarısını .50’de ve diğer yarısını .618’de bekliyorum. Grafiğin solunda, 2 dolar civarında daha yüksek bir zaman diliminde destek olduğunu düşünüyorum.”

Sherpa, ayrıca non-fungible token (NFT) pazarı Blur (BLUR) yerel tokenine de bakıyor ve mevcut 0,46 $ seviyesi civarında bir konsolidasyon döneminden sonra yukarı yönlü büyük bir hareket bekliyor.

“Çoğu altcoinin kısa vadede dibe vurduğuna inanıyorum. Bunların çoğu için daha yüksek bir hareket bekliyorum, belki %10-30 gibi. BLUR burada yer alıyor.”

Analiste göre, Blur bu ayın sonlarına doğru 0,66 dolar seviyesini geçmeden önce düşebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir