Anthony Scaramucci, Bitcoin İçin “Patlayıcı Zaman” İfadesini Kullandı!


SkyBridge Capital’in Başkanı Anthony Scaramucci, Bitcoin‘in (BTC) şu anki değerinin hak ettiği değerden düşük olduğuna inandığını ifade etti.

Scaramucci Bitcoin Hakkında Konuştu

Scaramucci, kripto sektörünün geçtiğimiz yıl yaşadığı FTX krizinin ardından “aşağı yönde ilerlediğini” belirtti.

SkyBridge Capital’in liderine göre, Bitcoin’in mevcut değeri yaklaşık 40.000 dolar olmalı ki bu, şu anki değerinden yaklaşık %46 daha az.

“Geçen yıl çok fazla olay yaşandı. Burada Sam Bankman-Fried hikayesini kastediyorsunuz. Bu kişi, adeta John Meriwether ve Bernie Madoff’un çocuğu gibiydi.

Bu hikayede her şey mevcut. Dolandırıcılık, yüksek kaldıraç, aşırı güven… Bunlar piyasaları büyük bir kaosa sürükledi.

Piyasanın büyük ihtimalle düşüş eğiliminde olduğunu ve bu nedenle, BTC’nin gerçek değerinin yaklaşık 40.000 dolar olduğunu düşünüyoruz.”

bitcoin haberleri
anthony scaramucci, bitcoin i̇çin "patlayıcı zaman" i̇fadesini kullandı! 2

BTC, bu yazının yazıldığı sırada, Mayıs ayının en düşük seviyesi olan 25.811 dolar’dan yaklaşık %6’lık bir artışla 27.372 dolar’dan işlem görüyor.

Scaramucci, BTC’nin benimsenme oranının mevcut seviyesinden ikiye katlanması durumunda, bu önemli kripto paranın “çarpıcı getiriler” sağlayacağını belirtti.

“Artan minik aktiviteler görüyoruz, cüzdan sayısında genişleme var… Bitcoin’in küresel benimsenmesi %4, yaklaşık 340 milyon cüzdanlık bir miktar. 1998’deki internet durumu da bu şekildeydi.

Sadece %4’ten %8’e çıkmamız gerekiyor ve Bitcoin’deki getirilerin fırladığını göreceksiniz. Bu yüzden insanların sabırlı olmalarını tavsiye ediyorum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir