Analist, Bir Altcoin’in Tüm Kriptolarda En İyi Görünen Grafiğe Sahip Olduğunu Söyledi, İki Ethereum Rakibine İlişkin Görünümü Güncelledi


coinprojesi.com yrkhdcgjvb
analist, bir altcoin'in tüm kriptolarda en i̇yi görünen grafiğe sahip olduğunu söyledi, i̇ki ethereum rakibine i̇lişkin görünümü güncelledi 5

Deneyimli bir tüccar, Ethereum tabanlı bir altcoin’in piyasadaki en iyi tabloya sahip olduğunu ve iki ETH rakibinin toplanmaya hazır olduğunu söylüyor.

Cantering Clark olarak bilinen takma adlı kripto tüccarı, algoritmik bir stabilcoin sistemi olan Frax’ı (FXS) izlediğini söylüyor.

Tüccarın analizine göre, FXS potansiyel olarak 42 dolardan hedefine koşabilir.

“Şu anda daha iyi görünen bir tablo yok.”

image 7
Source: Cantering Clark/Twitter

Yakından takip edilen analist, akıllı sözleşme platformu Avalanche’a (AVAX) da dikkat ediyor. Cantering Clark’a göre, AVAX aynı zamanda benzersiz bir şekilde güçlü bir pazar yapısına sahip ve 2022’nin en yüksek seviyelerini yazdırmakla tehdit ediyor.

“AVAX’ın teknik olarak ne kadar sağlam olduğuna bir bakar mısınız yükseklere doğru bir hamle ararsınız.”

image
Source: Cantering Clark/Twitter

Yazma sırasında, AVAX 99.36$’dan işlem görüyor.

Cantering Clark ayrıca merkezi olmayan uygulama (DApp) platformu Near’ın (NEAR) güçlü bir ralli için hazırlandığını söylüyor. NEAR’ın son günlük mumunun önceki ikisini de aştığına dikkat çekiyor ve 17 doların üzerinde olabileceğini söylüyor.

“Zaten boşluktan YAKIN gönder. Son iki günlük aralığın ve aralığın en yüksek seviyelerinin üzerinde yükselen, yutan mum.”

image 5
analist, bir altcoin'in tüm kriptolarda en i̇yi görünen grafiğe sahip olduğunu söyledi, i̇ki ethereum rakibine i̇lişkin görünümü güncelledi 6

Geçen yılın sonlarında, NEAR ekosistemi, yerel projeleri ve girişimleri için büyümeyi teşvik etmek için 800 milyon dolarlık bir bağış toplama çabasını duyurdu. Finansmanın yarısı dağıtılmış durumdayken Cantering Clark, tüccarların dikkat etmesi gerektiğini söylüyor.

“Ekosistem için 400 milyon doların üzerinde fon sağlayan NEAR protokolü açıklandı. Böyle bir zamanda arka rüzgarlar. Çalışmayı bırakana kadar bunu kendi yararınıza kullanın.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir