Celsius Network CEO’su Ethereum için Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Tahmin Ediyor, Bitcoin’in Büyük Ralli Öncesinde Düşebileceği Uyardı!


ethereum
celsius network ceo'su ethereum için tüm zamanların en yüksek seviyesini tahmin ediyor, bitcoin'in büyük ralli öncesinde düşebileceği uyardı! 2

Merkezi finans platformu Celsius Network’ün (CEL) CEO’su Alex Mashinsky, piyasa değerine göre en büyük iki kripto varlığı için fiyat tahminlerini açıklıyor.

Mashinsky, bir Kitco News röportajında, Bitcoin’in (BTC) yükselmeden önce mevcut fiyattan %20’ye kadar düşebileceğini söyledi.

“Yani 29.000 ila 33.000 dolar aralığında çok güçlü bir desteğimiz var. Şu anda bulunduğumuz aralık bu. Bu aralıktan zıplamaya devam ediyoruz.

Ve soru şu ki, tekrar test etmemiz gerekebilir. Yani oldukça iyi bir şans var. Piyasa genellikle desteği test etmeyi sever ve bundan sonra bu artışı görmeliyiz.”

Bitcoin, yazı yazılırken 36.767 dolardan işlem görüyor.

Celsius Network başkanı, kritik destek seviyesini test ettikten sonra Bitcoin’in geçmiş önceliği takip edebileceğini ve mevcut seviyelerden yaklaşık dört kat artabileceğini söylüyor.

“Bitcoin geçen sefer yaptığını yaparsa, buradan en az %300 yukarı çıkması gerekir. Üçün 35.000 ile çarpılması bize 100.000 doların biraz üzerinde gelir.

Bu yıl için öngörüm geçen yıl söylediklerimle aynı kalıyor. Ve bu yılın sonundan önce 140.000 ila 160.000 dolar arasında.”

Ethereum (ETH) söz konusu olduğunda, Mashinsky, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para biriminin, ekosistem genişledikçe ve benimseme oranı arttıkça bu yılın sonlarında veya 2023’ün başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini söylüyor.

“Ethereum fiyatlarının 6.000 ila 7.000 dolar seviyesine çıkmasını bekliyorum. Sanırım en yüksek 4.800 dolardı. Ama bence bunu bu yıl içinde kıracağız, belki gelecek yılın başında.

Ve bunun nedeni, kullanım durumları nedeniyle, Ethereum üzerinde çalışan uygulamaların sayısı artmaya devam ediyor. Ve evlat edinme büyümeye devam ediyor.”

Ethereum yazı yazılırken 2.403 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir