Yakından Takip Edilen Kripto Analisti, Altcoin Sezon Başladığında Bir Altcoin Yükselişe Geçecek!


coinprojesi.com sdkfnsd
yakından takip edilen kripto analisti, altcoin sezon başladığında bir altcoin yükselişe geçecek! 2

Popüler kripto stratejisti Kevin Svenson, alt sezon başlarsa orta büyüklükte bir altcoinin “en çok hareket edenlerden” biri olmaya hazır olduğunu söyledi.

Svenson, 96.600 Twitter takipçisine katman-2 protokolü Loopring’in (LRC) muhtemelen pazarın çoğunu geride bırakacağını söylüyor.

“Yakında bir Alt Sezon alırsak, LRC’nin en çok hareket edenlerden biri olabileceğini düşünüyorum. Bu genellikle tonlarca hızla hareket eder. Şu anda dipte. Ayrıca Loopring, yüksek ücretlerin olduğu zamanlarda ETH için en sevdiğim Katman-2 çözümlerinden biri.”

Loopring Çarşamba günü %46 artışla 0.84$’dan 1.23$’a yükseldi. Piyasa değerine göre 80. sıradaki kripto varlığı, yazı yazılırken 1,12 dolardan işlem görüyor.

Fiyat artışı, Loopring’in GameStop’un blok zinciri üzerine inşa edilen yeni misli olmayan token (NFT) platformunun beta sürümünün erken kayıtlar ve fon mevduatları için yayında olduğunu ve yakın gelecekte tam bir lansmanla birlikte geldiğini duyurmasıyla geldi.

Svenson, LRC kazançlarından biraz kâr ettiğini söyledi.

Loopring, herkesin sıfır bilgi (ZK) kanıtlarını kullanarak Ethereum (ETH) ağı üzerinde velayet dışı, sipariş defteri tabanlı değiş tokuşlar oluşturmasına olanak tanır. LRC sahipleri, Loopring protokolü kullanılarak oluşturulan merkezi olmayan borsalar (DEX’ler) tarafından ödenen ücretlerden stake ödülleri kazanabilirler.

Svenson ayrıca Bitcoin’in (BTC) “canlanıyor” gibi göründüğünü söylüyor.

PSAR, parabolik durdurma ve ters gösterge anlamına gelir.

Bitcoin, yazı yazılırken 42.830.85 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, son yedi gün içinde %4’ten fazla ve geçen ay %14,6 arttı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir