Amerika’nın Popüler Bitcoin ATM Operatörü Meme Coin İçin Destek Eklediğinden DOGE %14 arttı!


bitcoin
amerika'nın popüler bitcoin atm operatörü meme coin i̇çin destek eklediğinden doge %14 arttı! 3
  • Bitcoin of America, öncelikle benimsenmesini artıracak olan Dogecoin için destek ekleyeceğini duyurdu.
  • DOGE, fiyat artışının devam etmesini bekleyen analistlere güçlü kazançlarla yanıt verdi.

Meme kripto para birimi Dogecoin (DOGE), bugün DOGE fiyatının yüzde 14 artmasıyla çekimleri çağırıyor. Basın saatinden itibaren DOGE, 18,3 milyar dolarlık bir piyasa değeriyle 0,13 dolardan işlem görüyor. Bu son fiyat artışıyla birlikte DOGE, bir ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

Son fiyat artışı, Dogecoin’in Amerika’da büyük bir destek almasıyla geliyor. Bitcoin ATM operatörü Bitcoin of America, Dogecoin desteğini duyurdu. Yani DOGE, operatör tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan tüm Bitcoin ATM’lerinde satın alınabilecek.

Bir para hizmetleri işletmesi olarak kayıtlı olan Bitcoin of America, ülkede popüler bir kripto borsasıdır. Güçlü müşteri desteği ile birlikte hızlı ve sorunsuz kripto işlem hizmetleri sunar. ATM operatörü – Bitcoin of America – Bitcoin dışında farklı kripto para birimleri için destek ekliyor.

Geçen Ekim 2021’de Ethereum desteğini ekledi, Şimdi Dogecoin’e olan yüksek talebi gerekçe göstererek bu meme kriptosunu Bitcoin ATM’lerine (BTM’ler) dahil etmeye karar verdi. Şu anda, Bitcoin of America, ABD’deki 31 eyalette kurulu 1800’den fazla BTM’ye sahiptir. Yatırımcılar, Bitcoin of America’nın resmi web sitesi aracılığıyla kendilerine yakın herhangi bir BTC’yi arayabilir.

Bitcoin ATM operatörü kısa süre önce, kullanıcıların nakit karşılığında kripto alıp satmalarına olanak tanıyan yeni bir Evrensel Kiosk başlattı. Dogecoin savunucuları, son hareketin memecoin’e erişimi artırdığı için DOGE fiyatının yükselmesine yardımcı olacağına inanıyor.

Dogecoin için artan kabul

Memcoin DOGE, milyarder Elon Musk’ın kriptoya büyük ağırlık ve destek vermesiyle kripto alanında çok fazla önem kazanmaya başladı. Aslında Musk, Dogecoin’in Bitcoin’den daha fazla ödeme ve işlem için daha uygun olduğunu da savundu. dedi ki:

Temel olarak, bitcoin, işlemsel para birimi için iyi bir alternatif değildir. Aptalca bir şaka olarak oluşturulmuş olsa da, dogecoin işlemler için daha uygundur. [T] bitcoin işlem hacmi düşüktür ve işlem başına maliyet yüksektir.

Dogecoin Vakfı, yıllık yol haritasında ayrıca bir Proof-of-Stake (PoS) geçişi için çalışacağını da ekledi. Dogecoin Vakfı, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin ile birlikte, yalnızca büyük oyuncuların değil, herkesin katılımına izin verecek bir PoS sürümü için benzersiz bir Doge teklifi hazırlamak için çalıştığını söyledi. ağın yürütülmesine katkılarından dolayı onları ödüllendiriyor ve aynı zamanda hayırsever nedenlerle tüm topluluğa geri veriyor.”

Ayrıca, bazı işletmeler de DOGE’de ödeme kabul etmeyi düşünüyor. Manhattan, New York’ta üst düzey bir diş kliniği, kısa süre önce kabul edilen bir ödeme aracı olarak Dogecoin’i ekledi.

coinprojesi.com dogecoin logo
amerika'nın popüler bitcoin atm operatörü meme coin i̇çin destek eklediğinden doge %14 arttı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir