Bybit, Kripto Satın Alma için Banka/Kredi Kartlarını Dahil Ediyor!


banka
bybit, kripto satın alma için banka/kredi kartlarını dahil ediyor! 2
  • Bybit, kripto para birimleri satın almak için kredi ve banka kartı ödemelerini sunar.
  • Hizmet, kullanıcıların Bybit tarafından sunulan birinci sınıf likidite ve güvenilirliğe erişmesine yardımcı olur.
  • Ayrıca, kripto alımlarını diğer normal ürünleri çevrimiçi satın almak kadar basit hale getirir.

Dünyanın en hızlı büyüyen kripto borsalarından biri olan Bybit, kripto para satın almak için kredi ve banka kartı ödemelerini başlattı. Bu yeni girişim, kullanıcıların itibari para birimlerini kullanarak kredi veya banka kartlarıyla doğrudan kripto satın almalarını sağlayacak.

CEO ve Bybit Ben Zhou’nun Kurucu Ortağı şunları söyledi:

Bybit kullanıcıları artık Bitcoin gibi kripto varlıklarını kolayca satın alabilir, pazarımızda NFT’ler toplayabilir veya sermayelerini kişisel finansal hedeflerine ulaşmak için başka şekillerde kullanabilirler. Bu entegrasyon, kullanıcıların Bybit tarafından sunulan birinci sınıf likidite ve güvenilirliğe erişebilmeleri için bir sonraki düzeyde kolaylık sağlar.

Ayrıntılı olarak, Bybit‘in yeni hizmeti, kripto satın almayı çevrimiçi kitap ve kıyafet satın almak kadar basit hale getirmeyi amaçlıyor. Ayrıca, bir kredi kartı kullanma süreci, kullanıcıların sadece bilgilerini girmeleri, teklif edilen bir fiyatı kabul etmeleri ve Mastercard veya Visa sistemi aracılığıyla ödeme yapmaları gerektiği şekilde basittir. Bybit, euro, ABD doları ve sterlin dahil olmak üzere bir dizi fiat para birimini desteklemektedir. Hizmet, Bybit hesabı olan tüm uygun kullanıcılar için geçerli olacaktır.

Ek olarak, Bybit bu yeni entegrasyonu kutlamak için kredi veya banka kartı satın alımlarında ücretleri düşürdü. Belirtmek gerekirse, Avrupa Ekonomik Alanı ve Birleşik Krallık’taki müşteriler 17 Mayıs 2022’ye kadar bu ücretten muaftır. Ancak bu süreden sonra, kredi/banka kartı modu aracılığıyla Bybit’te kripto satın alan müşteriler en düşük ücretlerden bazılarının keyfini çıkaracaklar. hizmet. Bu ücret, Avrupa Birliği’nden yapılan alımlar için %1,1’den başlayacak.

Bybit, Mart 2018’de kurulmuş bir kripto para borsasıdır. Platform, kripto tüccarlarına ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteği bulma imkanı sunar. Yenilikçi çevrimiçi spot ve türev alım satım hizmetleri, madencilik ve staking ürünleri, bir NFT pazarı ve API desteği sağlar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir