Shiba Inu Fiyat Tahmini – SHIB Fiyatı Yakında 0,0002 Dolara Ulaşacak mı?


shiba inu
shiba inu fiyat tahmini – shib fiyatı yakında 0,0002 dolara ulaşacak mı? 6

Bu Shiba Inu (SHIB) fiyat tahmini makalesi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, SHIB fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz.

Shiba Inu, bazı yatırımcıları milyonerlere dönüştürdüğü için son zamanlarda kripto dünyasında en çok konuşulan dijital varlıklardan biri. SHIB, dünya çapındaki yatırımcıların dikkatini çekti. Kripto teknolojisi ile ilgili olarak, SHIB, “Doge Killer” olarak adlandırılan deneysel bir meme belirtecidir. Ethereum blok zincirinde piyasaya sürüldü, ancak Binance Akıllı Zincir (BSC) gibi diğer blok zincirlerinde de mevcut. Güvenliğini sağlamak için entegre edildiği ilgili blok zincirleri tarafından belirlenen kurallara uyar. Öte yandan SHIB, diğer kripto ortaklarıyla birlikte ETH’nin sahip olduğu teknolojiden yararlanabilir.

Bu SHIB fiyat analizi ve fiyat tahmininde, SHIB’nin 0,0002 $’a ulaşıp ulaşmayacağının performansına bir göz atıyoruz. Ancak ondan önce, Shiba Inu’nun (SHIB) ne olduğu ve kripto pazarındaki mevcut konumu hakkında daha fazla bilgi edelim.

Shiba Inu Token nedir?

Shiba Inu, çoğunlukla Dogecoin Katili olarak bilinen bir kripto para meme tokenidir. Adı, Coingecko verilerine göre ilk meme tokeni Dogecoin (Doge) aynı süre içinde sadece 15.58 kat gelirken, son bir yılda yatırımcılarına 158.000 kattan fazla kazandıran üstel yükseliş koşusundan kaynaklanıyordu. SHIB’nin gurur duyması gereken agresif bir başarıdır.

Bugün itibariyle SHIB, kripto piyasasındaki diğer dijital varlıklara kıyasla hala yeni bir proje. Bununla birlikte, SHIB, geliştirici ekibiyle teknolojisini geliştirmeye devam ediyor ve bağımsız sahipleri, dolaşımdaki hacmini azaltmak için jetonu yakıyor. Aslında ağ şu anda $LEASH ve $BONES gibi diğer amiral gemisi tokenleriyle çalışıyor.

Ayrıca SHIB, kendi merkezi olmayan borsasını geliştirme yolundadır: ShibaSwap. ShibaSwap başlatıldığında, kripto tüccarlarının değerli kripto para birimleriyle ticaret yapması için güvenli bir yer sağlamayı amaçlamaktadır.

Şimdilik, SHIB ile ilgilenen tüccarlar ve yatırımcılar, farklı merkezi olmayan borsalarda kriptonun kullanılabilirliğini kontrol edebilirler. Örneğin Binance, Huobi Global ve OKEx bunlardan birkaçıdır.

Shiba Inu (SHIB) Piyasa Pozisyonu

Şimdiye kadar SHIB, bu yıl kripto pazarındaki en agresif dijital varlıklardan biri. Bu nedenle kripto, kendisini CoinMarketCap’te ilk 20 kripto para arasına yerleştirmeyi başardı. Gerçekten de bu, küresel yatırımcılar tarafından tercih edilen iyi bir pazar konumudur.

Piyasa konumu açısından, SHIB piyasa değeri, yazının yazıldığı tarih itibariyle neredeyse 11.628.502.216 $ tutarındadır. Bugün SHIB, yaklaşık 549,063,28 milyar SHIB dolaşım arzı ile 1,375,709,556 $’ı aşan 24 saatlik işlem hacmine sahiptir. 0.00001963 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %23.07 düştü.

Artık SHIB kripto para biriminin ne olduğu hakkında bir fikriniz olduğuna göre, SHIB’nin bu yıl iyi bir yatırım olduğunu düşünüyor musunuz? Zaten öğrenmekten heyecan duyuyorsanız, gelin ve birlikte bu SHIB fiyat analizi ve fiyat tahmini makalesine göz atalım.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Analizi

Şu anda Shiba Inu (SHIB), CoinMarketCap’te 15. sırada. Ancak, sürekli token yakma ve aktif yatırımcı topluluğuyla, yıl destekçileri için iyi sürprizler içerebilir. Bu SHIB fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

coinprojesi.com shiba inu shib price analysis 2022 2 1024x412 1
shiba inu fiyat tahmini – shib fiyatı yakında 0,0002 dolara ulaşacak mı? 7

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 24.16’da, bu da SHIB’nin 0 ile 30 arasında olduğundan aşırı satıldığı anlamına geliyor. 24.16 ayrıca eğilimin zayıfladığını ve daha fazla satıcı olamayacağını gösteriyor. Bu nedenle, zayıf düşüş trendi nedeniyle bir geri dönüş mümkün olabileceğinden, tüccarlar bu nötr seviyede alım satım yaparken dikkatli olmalıdır.

coinprojesi.com shibs moving average ma 2 1024x457 1
shiba inu fiyat tahmini – shib fiyatı yakında 0,0002 dolara ulaşacak mı? 8

Dahası, Shib’in Hareketli Ortalaması (MA) yukarıdaki tabloda gösterilmektedir. Şu anda, Shib yükseliş durumunda. Özellikle, Shib 9 günlük MA, 50 günlük MA’nın (uzun vadeli) altındadır, bu nedenle tamamen yükseliş durumundadır. Yine de, 50 günlük MA’nın eğimi aşağı baktığı için düşüş trendi bir süre daha devam edebilir. Bu nedenle, daha sonra bir trendin tersine çevrilme olasılığı yüksektir.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2022

ADX göstergesi ile Shiba Inu (SHIB) 2022 fiyat tahminini ve destek ve dirençlerdeki yapı seviyelerini ele alacağız.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini – ADX

Şimdi Shib’in Ortalama Yön Endeksine (ADX) bakalım. Özellikle ADX, yatırımcılara bir trendin yönünden ziyade gücünü bulmada yardımcı olur. Piyasanın değişip değişmediğini veya yeni bir trendin başlayıp başlamadığını belirlemek için de kullanılabilir.

coinprojesi.com average directional index adx 1 1024x459 1
shiba inu fiyat tahmini – shib fiyatı yakında 0,0002 dolara ulaşacak mı? 9

SHIB için ADX’in değeri 33.52’dir ve bu, 20 ile 40 arasında olduğu için son eğilimin güçlü olduğunu gösterir.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini – Direnç ve Destek Seviyeleri

Aşağıdaki grafik Shiba Inu (SHIB) fiyatının son birkaç gün içinde düştüğünü gösteriyor. Üstelik SHIB fiyatı son 24 saatte %24,13 düştü. Bu eğilim devam ederse, SHIB düşüşe devam edebilir, böylece 0.00001822 dolarlık fiyatını destek1 seviyesinde kırabilir ve daha da aşağı itebilir.

coinprojesi.com shiba inu shib price prediction 2022 resistance and support levels 1 1024x459 1
shiba inu fiyat tahmini – shib fiyatı yakında 0,0002 dolara ulaşacak mı? 10

Tersine, yatırımcılar kriptoda yükselişe geçerse, SHIB, diğer yatırımcılar kaçırmamak için piyasaya para pompalayacağından, mevcut direnç seviyelerinin çoğunu kırmasına neden olabilecek yükseliş eğilimi yaşayacaktır. Bu, mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesi olan $0,000008845’i kırmasına neden olabilir.

Bu arada, nötr bir piyasa piyasada daha fazla panik yaratabilir çünkü kısa vadeli yatırımcılar, fiyatta %70’in üzerinde düşüşü temsil eden grafikte görüldüğü gibi fiyatın 0.00000517 dolardan en düşük destek seviyesine düşmesine neden olacak sürekli bir satış emrini ateşleyebilir.

Bununla birlikte, bir geri dönüş olduğunda grafikte direnç5 ve direnç4 açısından görüldüğü gibi SHIB’nin fiyatının 0.00002304 ile 0.00002846 dolar arasında işlem görmesi bekleniyor.

SHIB’nin 2022 yükseliş fiyatı, direnç seviyesinde 0,00005678 dolardan direnç seviyesinde 0,00008067 dolara kadar.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2023

SHIB, uzun vadeli hareketli ortalama olan 50-MA civarında destek seviyesini elinde tutarsa, alıcılar, hayati seviyedeki bir sonraki saldırı görevini 0,0007 $’da oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak ve bu da, düşüşü değil, tutarlı bir şekilde oynamasını sağlayacaktır.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, SHIB fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, SHIB yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. En iyi yatırım, fiyat yükselip 0,008$ civarına ulaşabileceğinden.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde SHIB fiyatları 0,09 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak SHİB için o kadar da zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, SHIB’nin tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2026

2026 yılının sonundan önce, Shib’in fiyatı en az 0,5$’dan işlem görmelidir. Bunun nedeni, kripto para piyasasında elde edilen düzeltmeler için aradan birkaç yıl geçmesi olabilir. Bu, mevcut sahiplerin yatırımlarının bugünkü değerinin en az 20000 katına sahip olmalarını sağlayacaktır.

Çözüm

SHIB’nin 2022’de önünde parlak bir geleceği var. SHIB ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, SHIB’nin yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Boğa SHIB fiyat tahmini 2022, 0,0006 ila 0,0008 ABD doları arasındadır. Yukarıda belirtildiği gibi, yatırımcılar SHIB’nin Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte 2022’de iyi bir yatırım olduğuna karar verirse, 0,0009 ABD dolarına bile ulaşabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir