Son Zamanlarda Hızla Yükselen O Üç Altcoin!


Bitcoin, Ethereum ve tüm kripto piyasalarının güç belirtileri göstermesi nedeniyle ortaya çıkan üç altcoin projesi hızla yükseliyor.

altcoin

Coingecko’ya göre, blockchain tabanlı oyun Axie Infinity’nin yönetişim belirteci Axie (AXS), yedi günlük en düşük $ 58.93 seviyesini kaydettikten sonra yükseliyor.AXS $120.62 yüksek Yeni Tüm zamanların arttığını, sadece bir haftada 105’lik bir artış oluştu.

Kripto varlığı o zamandan bu yana bazı kazanımlarından vazgeçti ve şu anda $ 112.85 seviyesinde işlem görüyor.

Yükselen bir diğer altcoin ise Woo Network’ün merkezi finans ve merkezi olmayan finans ürünlerinin faydalı simgesi olan Woo’dur.

Kripto varlık yükselişi yedi günde% 126’nın üzerinde, en düşük $ 0.46 seviyesinden en yüksek $ 1.04 seviyesine yükseldi.

Woo’nun değer artışı, Woo Network’ün işlem hacmi açısından önemli büyümesiyle çakışıyor.

“Bütün gözler tezgahın üzerindeydi.” woo.org zirvede 2.5 Milyar dolarlık 24 saatlik şaşırtıcı bir hacim kaydetti – önceki tüm kayıtları parçaladı ve 24 saatten daha kısa sürede ikiye katlandı.

Bu etkileyici hacimler, büyük ölçüde WOO Network’ün ana şirketi Kronos Research’ün platformdaki kilit piyasa yapıcıları olduğu, WOO Network üzerinden riskten korunma sağladığı ve etkileyici hacimler getirdiği dYdX Protokolü ile likidite ortaklığından kaynaklanıyordu.”

Dalgalanmadan sonra WOO, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.38 $ ‘ın altında işlem görüyor.

Bu haftaki üçüncü yükselen altcoin, fungible olmayan token (NFT) pazarı Rarible’ın yerli varlığı olan RARİ.

CoinGecko, RARİ’NİN yedi günün en düşük seviyesinden 12.04 $ ‘dan 19.15 $’a yükseldiğini ve bir haftada% 59’luk bir artışı temsil ettiğini gösteriyor.

Dappradar’a göre, Rarible şu anda günlük aktif tüccar sayısına göre sekizinci en büyük NFT pazarı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir