Popüler Kripto Analistine Göre Bir Ethereum rakibi Durdurulamaz Bir Canavar Oluyor!


ethereum
popüler kripto analistine göre bir ethereum rakibi durdurulamaz bir canavar oluyor! 3

Popüler bir kripto analisti, Ethereum‘un en büyük rakiplerinden birinin durdurulamaz göründüğünü söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda, finansal eğitime ev sahipliği yapan YouTube kanalı InvestAnswers, merkezi olmayan stablecoin ihraççısı Terra’nın (LUNA) son iki aydır devam ettiği sıcak çizgiyi tartışıyor ve projenin Bitcoin (BTC) ile olan yapısal bağlantılarını vurguluyor.

“LUNA’yı durdurduğuna dair hiçbir işaret yok. 60 günde %166 arttı.

Yine, [Terra’nın kurucu ortağı] Do Kwon’un Bitcoin destekli bir algoritmik stabilcoin yaratmasının ana hamlesi. Bunun bir oyun değiştirici olacağına inanıyorum, çok iyimserim.

Neden [Bitcoin satın almayı] bıraktığından emin değilim. Sanırım bir dip bekliyor. Ama sadece şu grafiğe bakın, bu bir canavar ve ben onun durduğunu görmüyorum.”

coinprojesi.com aklsdm
popüler kripto analistine göre bir ethereum rakibi durdurulamaz bir canavar oluyor! 4

Analist, 24 Mart’ta Terra‘nın Bitcoin’i teminat olarak kullanarak token başına 80.000 dolarlık şaşırtıcı bir değerlemeye nasıl ulaşabileceği konusunda ortaya koyduğu teorik modelle ilgili olarak şunları söylüyor:

“Tüm adımları doğru yönde atıyor ve nerede olduğumuzu oldukça yakından takip ediyor.”

Terra şu anda %8.52 düştü ve fiyatı 107.31 $ olarak belirlendi. LUNA, 5 Nisan’da aylık en yüksek seviyesi olan 119,01$’a ulaştı.

Tüccar ayrıca bir başka en iyi Ethereum rakibi Solana’ya (SOL) ve BTC ticaret çiftindeki son hamlelere bakıyor.

“Tam olarak 200 günlük hareketli ortalamanın dışında reddedildi.

Bu SOL-Bitcoin oranını takip etmek oldukça önemlidir. Dipin 0,0022 [94,26 $] olduğunu düşündüm, ancak 0,002 [85,69 $]’a düştü.

Sonra büyük miktarda para akışı nedeniyle [Mart sonundan Nisan başına] fırladı ve şimdi reddediliyoruz, ancak oradan sıçrayacağımızı düşünüyorum.”

Solana, yazı yazarken 111.41 $ değerleme ile %10.76 düştü. SOL‘un aylık en yüksek seviyesi 142.11 2 Nisan’da geldi.

Ethereum‘a gelince, tüccar 428.000 YouTube abonesine önde gelen akıllı sözleşme platformunun dar bir fiyat aralığında takıldığını ve mevcut verilerin ona bir sonraki nereye gittiğine dair net bir resim vermediğini söylüyor.

“Ethereum için son beş güne bakarsanız, birkaç kez 3.500 doların üzerine çıktık ancak tekrar düştü.

Bu süper dar aralıkta, 3.450 ila 3.460 dolar, 3.520 dolar ve 3.560 dolara kadar. Sadece yukarı ve aşağı, yukarı ve aşağı. Bu tuhaf, olağandışı. Bana bir şeyin verilmesi gerektiğini söylüyor.

Tüm aşağı yönlü alım opsiyonuna ve oradaki opsiyon eylemine baktığımda, bunun nereye gideceğini bilmediğimi düşündürüyor.”

Yazma sırasında, Ethereum %3.66 düştü ve 3.179 $’dan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir