Bitcoin (BTC) Yeni Ralliye Hazırlanıyor: Analist Michaël van de Poppe


bitcoin
bitcoin (btc) yeni ralliye hazırlanıyor: analist michaël van de poppe 3

Popüler kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC) boğalarının Ethereum (ETH) için sığ bir geri çekilme tahmin ederken yeni bir ralli için zemin hazırladığını söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, 165.000 YouTube abonesine, BTC‘nin piyasayı iki aydan fazla bir süredir sınırda tutan 45.000$ civarındaki direncini kırmasından sonra Bitcoin‘de yükseliş eğiliminde olduğunu söyledi.

“Bu iki aylık aralığın dışına çıktığımız için, büyük olasılıkla hareket edip kendimizi bir sonraki aralığa alma şansımız var gibi görünüyor. 46.000 ile 51.000 $ arasındaki bu alan, devam etmesini bekleyebileceğimiz bir sonraki alan.”

coinprojesi.com csakjlkndjx
bitcoin (btc) yeni ralliye hazırlanıyor: analist michaël van de poppe 4

Yazma sırasında, Bitcoin 45.208 dolar karşılığında el değiştiriyor.

Yeni bir Twitter gönderisinde Van de Poppe, Bitcoin bazı zayıflık belirtileri gösterse de, piyasa değerine göre en büyük kripto varlığı 44.700 doların üzerinde kaldığı sürece hala güçlü göründüğünü belirtiyor.

Önde gelen altcoin Ethereum‘a bakan Van de Poppe, en iyi akıllı sözleşme platformunun, 2022’nin en düşük seviyesi 2.159 $’dan gelen güçlü bir rallinin ardından nefes almaya hazır olduğunu söylüyor.

“Daha yüksek dipler yapıyoruz. Önceki zirveleri süpürdük ve son zirveyi de süpürdüğümüz için bir sonraki direnç bölgesine doğru gerçek ivmeyi sürdürüyoruz ve bir sonraki direnç bölgesi 3.600 dolar civarında bulunabilir ve 3.800 dolarda bir tane var. .

Tek seferde bu direnci kırmasını beklemiyordum. [A] küçük düşüş eğilimi burada da yaratılıyor ve şu anda kritik destek seviyesinde (3.400 dolar) geziniyor. Bu kaybedilirse, 3.100 doları tekrar test edeceğimizi varsayıyorum.”

Ethereum şu anda son 24 saatte yaklaşık %5 düşüşle 3.342 dolardan işlem görüyor. En son düzeltme ile Van de Poppe, düşüş eğiliminin ortaya çıkmaya başladığını söylüyor.

“Ethereum, koşunun zayıflığına ve potansiyel olarak oynanmaya hazır olan düşüş farklılıklarına dayanarak daha derin bir bağlantıya hazır görünüyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir