Polkadot 250-350 $ Değerini Yakalayabilecek Mi?


En büyük 8. token olan Polkadot bir süredir yükseliyor. İstikrarlı gelişme ve güçlü temeller, tüm zamanların en yüksek seviyesine (49,80$) doğru bir ralliye önemli ölçüde katkıda bulundu . Bu grafiği düşünün – DOT, YTD’ye göre %356 arttı.

Polkadot Grafik

polkadot 250-350 $ değerini yakalayabilecek mi?
polkadot 250-350 $ değerini yakalayabilecek mi? 3

Bu arada, amiral gemisi tokeni, grafiğe göre son 56 gün içinde %256’lık bir toparlanmaya tanık oldu. Her ne kadar token, basın zamanında 37 $ ‘dan (ATH’sinden neredeyse %23 düşüş) utangaç bir şekilde işlem görüyor olsa da – farklı analistler yükselişini sürdürüyor.

Örneğin, kripto analisti Lark Davis , yükselişine ışık tutmak için Twitter’a gitti. Bir dizi tweet’te aynı bakış açısını açıkladı. dedi ki,

“Şu anda üretimde olan BSC, Polygon, Terra ve Solana’nın yükselişiyle hype biraz düşmüş olsa da, DOT ekosistemi her zaman muazzam ve büyüyor. AMA, DOT’un DOT üzerinde gerçekten güçlü ürünler geliştiren ciddi anlamda iyi geliştiricileri var. Gitmeye hazır bir ekosistemi var.”

Daha derine inelim, DOT gerçekten de muazzam ama büyüyen bir ekosisteme sahip.

coinprojesi xcvzx
polkadot 250-350 $ değerini yakalayabilecek mi? 4

Ayrıca, Polkadot’un ekosistemi istikrarlı bir şekilde büyüyor. 8 Eylül’de, merkezi olmayan bir veri toplayıcı olan SubQuery, Polkadot’un ilk veri toplama katmanını oluşturmak için 9 milyon dolar topladı . Bu entegrasyonun bir örneği olarak, Moonbeam parachain, Polkadot’un geliştirme aracı (Substrate) üzerine inşa edilmiş jetonlara sahipti. Bu tokenlar, Ethereum cüzdanlarına ve akıllı sözleşme adreslerine gönderilebilir.

En Çok Tutulan Varlık

Buna ek olarak, Polkadot, farklı parametreler için bile bazı olumlu kayıtlar yığdı. Geçen ayki ortalama geliştirici etkinlikleri gibi. Ayrıca, kripto girişimleri ve Hedge fon portföyleri arasında en yaygın olarak tutulan varlıktır.

Polkadot ekosisteminde bu kadar çok gelişme olurken, önceki ATH’sini geçebilir mi? Lark Davis kesinlikle bu konuda olumlu olmaya devam ediyor .

Diğer analistler de DOT ile ilgili yükseliş hissiyatını sürdürdüler. Daha önce, takma adlı analist “ Altcoin Sherpa ”, DOT’un son fiyat hareketi hakkında bunu söylemişti.

Ve son olarak, Michaël van de Poppe , mevcut boğa döngüsünün zirvesinde $DOT’un 250 ila 350 $’a ulaştığını görebileceğini kaydetti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir