Kripto Analisti Poppe, Değeri Düşük Altcoin’in Yükseliş Hareketine Hazırlandığını Söyledi


Kripto uzmanı Michaël van de Poppe, popüler altcoin Chainlink’in (LINK) yakın zamanda bir yükselişe geçebileceğini düşünüyor.

Michaël van de Poppe, Chainlink’in Bitcoin (BTC) karşısında kuvvetli bir performans sergileyebileceğini belirtiyor.

Uzman, Chainlink‘in fiyatının son dönemde 7,27 ila 5,50 dolar arasında dalgalansa da, Bitcoin karşısında haftalık grafikte daha yüksek bir dip seviyesi oluşturabileceğini ve böylece yükseliş trendini onaylayabileceğini ifade ediyor.

link 1
kaynak: michaël van de poppe/x

Van de Poppe’un LINK/BTC analizine göre, LINK’in 0,000236 BTC (yaklaşık 6,08 $) seviyesine çıkışının ardından 0,000216 BTC (yaklaşık 5,57 $) üzerinde tutunmasının yükseliş trendini pekiştirebileceği görüşünde.

link 4
kaynak: michaël van de poppe/x

Analiste göre, Chainlink’in Zincirler Arası İşbirliği Protokolü’nün (CCIP) Temmuz ayındaki lansmanının piyasa tarafından tam anlamıyla fiyatlanmadığı düşünülüyor. Uzman, bu protokolün Ethereum’un (ETH) iş kanıtından (PoW) hisse kanıtına (PoS) geçişine benzer bir öneme sahip olduğunu vurguluyor.

Bu protokol, farklı blockchain’ler arası işbirliğini kolaylaştırmayı ve token transferlerini daha basit hale getirmeyi hedefliyor.

Michaël van de Poppe, “Chainlink, son CCIP güncellemesi ile aslında gelecek potansiyeline kıyasla şu an alt değerleniyor. Chainlink’in mevcut değeri, tarihsel zirvelerine kıyasla %85 daha düşük. CCIP entegrasyonsuz bir zirve düşünülemez.” dedi.

Uzman, Chainlink’in fiyat hareketinin uzun süre boyunca durağan olduğuna dikkat çekiyor: “Asıl şaşırtıcı olan, Chainlink’in 483 gün (15 aydan fazla) boyunca belirli bir aralıkta seyretmesi ve LINK/BTC paritesinde üç yıldan uzun bir süre düşüş trendini sürdürmesi.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir