Galibiyet Serisinde Ethereum, Cardano ve Solana: Haftalık Genel Bakış!


cardano
galibiyet serisinde ethereum, cardano ve solana: haftalık genel bakış! 5
  • ABD’li yatırımcılar yükselen enflasyona uyum sağladıkça, altcoinler Ethereum, Cardano ve Solana uzun bir ralliye tanık oldu.
  • Ethereum, Cardano ve Solana için görünüm, yaklaşan birleşme ve Vasil hard fork haberlerinin ortasında yükselişe geçti.
  • Cardano fiyatı %35’lik bir fiyat rallisine hazırlanırken, Ethereum ve Solana’nın yükseliş trendine devam etmesi bekleniyor.

Dalgalı bir haftanın ardından Ethereum, Cardano ve Solana bir gecede büyük kazançlar kaydederek bir yükseliş trendi başlattı. Teknik göstergeler, altcoinler ABD TÜFE veri duyurusu ve yakın enflasyondan toparlandıkça yükselişe geçti.

Piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi, ekonomik görünüm değiştikten sonra fiyatlarında bir artışa tanık oldu. Ethereum ve Solana fiyatları kısa vadede bir kırılmaya tanık olabilir.

Eylül 2022’de gerçekleşmesi planlanan Ethereum Birleşmesi, ETH’nin fiyatı yükseldikçe fiyatlandırılıyor. Altcoin, anlatıda “dipten satın al”dan “Triple Halving” ve “Flippening”e hızlı bir değişime tanık oldu. Spekülatörler, ETH fiyat rallisi için bir katalizör olarak tamamen Ethereum’un Birleşmesine odaklanmıştır.

Ethereum Vakfı geliştiricisi Tim Beiko, 19 Eylül 2022’nin iş kanıtından hisse kanıtına geçiş için geçici tarih olduğunu duyurdu. Özellikle, Ethereum fiyatının 1.506 dolar ve 1.600.85 dolara ulaşana kadar tırmanmaya devam etmesi muhtemel. Ayılar Ethereum’u ele geçiremezse, altcoin 2.326 $ hedefine doğru yükselecek.

coinprojesi.com eth 3 1024x707 1
galibiyet serisinde ethereum, cardano ve solana: haftalık genel bakış! 6

Solana‘da lider bir NFT pazarı olan Magic Eden, Magic Driver ile Web3 alanındaki genişlemesini duyurdu. NFT pazarı, Solana blok zincirine daha yüksek ticaret hacmi ve sermaye girişi için bir itici güç olarak hareket etti. İyileşen kripto piyasası ve artan sermaye girişi ile birleştiğinde Solana’nın fiyatı bir gecede yaklaşık %7 kazanç kaydederek bir yükseliş trendi başlattı.

Solana fiyatı 60.39$ hedefini izliyor; momentum düşerse ve devralmaya devam ederse, altcoinin yükseliş trendi sınırlanacak. Solana‘nın fiyatı yükselmeye devam ederse, bir sonraki hedef 70 dolar.

coinprojesi.com sol 1 1024x650 1
galibiyet serisinde ethereum, cardano ve solana: haftalık genel bakış! 7

Cardano‘nun fiyatı destekten 0.43 $’dan sıçradı ve altcoin 2022 Haziran ortasından bu yana net bir trend oluşturamadı. Her sıçrama ile Cardano‘nun fiyat eğilimi büyüklüğünü kaybetti ve altcoin zayıfladı. Cardano‘da bir likidite koşusunu bir konsolidasyon izledi ve altcoin haftalarca ayılar tarafından kontrol edildikten sonra toparlanmaya başladı.

Cardano‘nun fiyat eğilimi, 200 günlük hareketli ortalamayı tersine çevirdikten sonra yükseliş gösteriyor; ADA 0,62 dolar hedefi için hazır.

coinprojesi.com ada 2 1024x654 1
galibiyet serisinde ethereum, cardano ve solana: haftalık genel bakış! 8

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir